Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чим корисні банки на дозвіллі?

Як багато можна почути про те, як банки тільки те й роблять, що обдирають своїх клієнтів. Відвідуючи банківські відділення, найчастіше, ми здійснюємо платежі, погашаємо кредити, наші гаманці худнуть і нас це засмучує. Тому, виникла ідея довідатись, що корисного можна отримати, маючи справу з банком.

Для самих маленьких ВТБ Банк створив цілу країну розваг Kidландія, де, починаючи з дворічного віку, діти можуть спробувати себе в різних професіях і заробити гроші (kidmoney). Їх там же можна витратити або ж покласти на іменну картку, яку відкривають при першому відвідуванні даної дитячої країни. Ця «дитяча країна» не лише корисна дітям, але і допомагає батькам трохи відпочити, зробити необхідні покупки, в той час як професіонали зрозумілою мовою навчають дитину різними професіями.

shutterstock_115283164Не забули банки і про молодь. Приміром, маючи картку ПриватБанку , на вході в нічні клуби можна її показати та охорона пропустить Вас безкоштовно. Таким варіантом ми скористалися в нічних клубах Києва – «Біоніка» і «Соррі Бабушка».
До речі, в останньому можна показати картку і УкрСиббанку, який намагається бути не менш корисним для своїх відвідувачів і клієнтів, ніж інші банки. Більш детальну інформацію про заклади, які можна відвідати, скориставшись перевагами тієї або іншої карти, можна дізнатися на сайтах банків.
Але найголовніше, що все більше і більше банків підключається до програм лояльності. Так, використовуючи карти ОТП Банку , можна економити на заправках Shell, збирати милі на дешеві авіаперельоти разом з МАУ і отримувати бонуси від МТС.
Розраховуючись карткою Fishka від Райффайзен Банку Аваль , можна збирати бали і, згодом, отримувати знижки, або купувати товари з наданого банком каталогу.

ПриватБанк також одним з перших подбав про своїх клієнтів, дозволивши кожному взяти участь у програмі «Бонус +». Дана програма дозволяє власнику картки накопичувати бонусні кошти, розраховуватися ними, отримувати різні знижки.
Банк Надра розробив систему знижок і VIP-послуг для власників карток Visa класу Gold, Platinum і Infinite. Скористатися перевагами даної карти можна як в Україні, так і за кордоном.
Таким чином, хочемо підкреслити, що практично кожен банк в Україні надає своїм клієнтам можливість користуватися певними привілеями.
Тому пам’ятайте: якщо Ви стали клієнтом фінустанови, обов’язково поцікавтесь, що корисного можна отримати, користуючись картою банку. Всім гарного проведення часу!

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?