Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чим корисна банківська карта для дитини

Навчити дитину користуватися безготівковими коштами правильно і розраховувати свої доходи дозволяє популярна пропозиція банків «Карта для дитини». Банкіри запевняють, за допомогою карти батьки можуть вести щоденний облік витрат чада і вчити підростаюче покоління користуватися грошима. Чим вигідніше карта для дитини звичайної банківської картки.

Як працює карта для дитини

Карту для дитини оформляють як додаткову до карти батьків. На шляху до школи дитина відвідує супермаркет, де працює безготівковий розрахунок. Купуєте карту, встановлюєте на ній ліміт, скільки грошей дитина може витратити в день, тиждень або місяць.

detskaia_karta_500x336.jpg.aspx

Після кожної покупки до вас на мобільний телефон приходить СМС про списання коштів з рахунку чада.
Якщо ви бажаєте щодня перераховувати дитині певну суму для користування або спільно вирішуєте, що в певний момент дитині необхідно здійснити покупку на суму побільше, – можна перерахувати на картковий рахунок потрібну суму зі своєї карти.

На яких умовах карту для дитини пропонують у банках

Варто відзначити, що пропозиція оформлення спеціальної карти на дитину в українських банках не поширена. Наприклад, в колл-центрі Альфа-Банку нам повідомили, що спеціальної дитячої послуги у них поки немає. У той же час в Росії Альфа-Банк пропонує своїм клієнтам відкривати карту для дитини старше 14-ти років.
В Україні подібну пропозицію ми зустріли в Авант-Банку . Обслуговування та відкриття додаткової картки для дитини безкоштовно. Не тарифікується також отримання щомісячної виписки по рахунку. Оплата за видачу готівкових коштів 0,6% +1 грн.

У ПриватБанку з картою Юніора дітям дозволяють безкоштовно відвідувати тренінги, присвячені банківським послугам, і навчатися в БізнесШколе, де викладають топ-менеджери банку. За видачу готівки банк знімає 1%.
Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам послугу електронний гаманець дитини. За відкриття додаткової картки беруть 30 грн. За видачу готівкових коштів – комісія 0,75% за зняття з рахунків банків-партнерів, 1,5% – в решті банках, в банкоматах Кредит Дніпро – безкоштовно.

Вартість обслуговування карти на дитину

Банк
Видача готівки
Вдосконалені тарифи
Оплата картою
Плата за користування СМС-банкінгом

Авант-банк

У банкоматах банку безкоштовно.
У банкоматах системи «Атмосфера» – 0,6% +1 грн.
За межами системи «Атмосфера» – 0,6% +2. грн
——–
——–
10 грн / міс

ПриватБанк /

Карта Юніор
У банкоматах і пунктах видачі готівки ПриватБанку та інших банків України – 1%.
Комісія за зняття кредитних коштів
до 100 грн: 5 грн
100-200: 10 грн
200-300: 15 грн
На рахунки, відкриті ПриватБанком-0,5%,
за межами банку – 1%
Безкоштовно

Кредит Дніпро
У банкоматах банку безкоштовно.
У банкоматах партнерів 0,75%.
В інших банках – 1,5%.
За відкриття – 30 грн.
Без комісії
Безкоштовно

Порівняємо пропозиції карт для дітей із звичайними банківськими картами. За зняття готівки з дебетових карт банки просять 3-5%. У разі дитячих карток дана послуга оплачується за тарифами 0-1%.
Бонусом служить також безкоштовне користування послугою СМС-банкінгом (ПриватБанк, Кредит Дніпро) або ж відсутність комісії за оплату дитячої картою, як в Авант-Банку.
Мінус банківської карти для дитини в тому, що в разі втрати картки дитина не завжди може швидко відреагувати на втрату і звернутися в банк. Крім того, за відновлення карти доведеться заплатити за тарифом банку – до 35-ти гривень. А якщо дитина тричі зробить помилку при наборі коду в банкоматі – за повернення карти – додатково 50 грн.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?