Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чи вигідний швидкий кредит?

Дуже часто, заглянувши в магазин, можна побачити об’єкт своєї мрії, тут же з’являється невблаганний прагнення придбати його, нехай навіть у кредит.

Зараз в магазинах повсюдно можна зустріти пропозиції банків про оформлення швидкого кредиту на місці, без застави та поруки. Давайте проаналізуємо, скільки насправді коштує річ, куплена за швидкого кредиту.

Оформити швидкий кредит можна на будь-яку техніку (побутову, портативну), мобільні телефони, меблі, сантехніку, вікна, будматеріали і т. д. тобто завдяки швидкому кредиту можна придбати все, крім автомобіля, мотоцикла, ПММ, золотих і ювелірних прикрас.

Що цікаво, на різні товари – різні умови кредитування. Наприклад, при купівлі мобільного телефону, з вас вимагатимуть початковий внесок 10 відсотків, і процентна ставка по кредиту буде висока.

Якщо ви оформили кредит, вам запропонують два способи погашення позики.

Ануїтетний – платежі вносяться рівними частинами, вся сума, включаючи виплати за відсотками, ділиться на кількість місяців, на яке розрахований кредит.

Процентна ставка нараховується на залишок виплати по кредиту, таким чином, кожен наступний платіж менший за попередній.

Культура кредитування розвивається з кожним днем, зараз можна внести платежі за кредитами в касах банків, у відділеннях банку і по терміналу швидкого погашення кредиту i-box. Розташовані такі термінали в магазинах, вам всього лише потрібно внести номер рахунка і договору і сплатити потрібну суму.
Якщо оформили кредит, уважно стежте за погашенням, якщо ви будете не своєчасно вносити платежі, то банк нарахує штраф за прострочений платіж і ваша кредитна історія буде зіпсована.
Для швидкого оформлення кредиту вам потрібно написати заяву при наявності паспорта та ІПН-коду.
Як правило, магазини намагаються укласти договори з кількома банками про надання швидких кредитів, тому ви можете вибирати найбільш вигідні умови. Кожен банк висуває свої умови одержання позики (вік, дохід, наявність прописки) головне, щоб ваші параметри збігалися з тими, що висуває банк.

При підписанні договору завжди уважно читайте його, особливо ті місця, де текст, написаний дрібним шрифтом. Поцікавтеся, скільки коштує ведення рахунку, які строки внесення платежу, який розмір штрафу за несвоєчасне платіж, не бере банк пені за дострокове погашення кредиту. Попросіть ознайомитися з кредитними графіком, з’ясуйте для себе значення всіх незрозумілих вам формулювань і пропозицій. Уважно перегляньте, яка сума комісії, що стягується банком, одноразова комісія входить в суму кредиту, крім неї є ще і щомісячна комісія, наприклад, якщо її сума 10 гривень, то в рік ви заплатите на 120 гривень більше.

Не варто розраховувати на отримання кредиту, якщо ви студент або особа віком до 21 року, якщо у вас немає місцевої прописки або ви проживаєте в гуртожитку. Також складно оформити кредит, якщо у вас погана кредитна історія чи ви були судимі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?