Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чи вигідно об’єднувати кілька кредитів в один?

Пік по кредитуванню населення був, досягнутий вже до 2013 року. До 2014 року по два і більше непогашених кредитів мали приблизно 30% населення. Складність з погашенням своїх кредитів мали на той момент більшість громадян. Згодом якість роботи та обслуговування клієнтів у банках стала згодом погіршуватись. З цієї причини фінансисти придумали нові умови щодо поліпшення своєї роботи. Так було придумано об’єднання декількох кредитів в один або як ще це називають рефінансування кредитів.

Адже в разі, коли на ваших плечах лежить кілька кредитів, отримати прострочення не складно. Причиною прострочення може стати просто при оплаті одного кредиту забути про другий, переплутати дати погашення і т.д. Для уникнення подібних випадків і була придумана послуга, по рефінансуванню кредиту.


Людям, які опинилися в скрутній ситуації і що зазнають труднощів з погашення кредитів, може надійти пропозиція від фінансової установи про рефінансування кредиту. Подібні випадки найчастіше трапляються при оформленні позичальником одного кредиту, а згодом справляючись зі своїми борговими зобов’язаннями, оформляє другий. У таких ситуаціях при виплаті двох кредитів, у позичальника виникають фінансові ускладнення і він втрачає контроль над ситуацією. У таких випадках позичальник виходить з ситуації, що склалася трьома способами – платить два кредити і сильно обмежує себе у всьому, в тому числі в їжі, не платить взагалі або ж вибирає один з кредитів і, забуваючи про другий, оплачує його. Найчастіше позичальник вибирає один з двох останніх варіантів.

Пам’ятайте, що якщо ви не будите оплачувати кредит що, то кредитна організація має повне право на передачу справи в суд. У разі якщо кредит позичальником погашається частково фінансова установа, може піти на поступки клієнту і увійти в його становище. Пам’ятайте, що при виникненні труднощів з виконанням своїх боргових зобов’язань ви можете завжди звернутися в банк з проханням провести послугу по об’єднанню декількох кредитів в один. Головною умовою банку, при наданні послуги рефінансування кредиту, є відсутність у вас заборгованостей по кредиту.

Якщо у позичальника траплялися прострочення по внесенню грошової суми по одному з кредитів, в останні 6 місяців, розраховувати на послугу рефінансування не варто. Так само не варто плутати послуги пов’язані з реструктуризацією та реформуванням кредиту.

Послуга по об’єднанню декількох кредитів в один проводиться з кількома цілями. Крім об’єднання кредитів, дана послуга має на увазі, надання для боржника зовсім інших послуг кредитування, які будуть досить зручними як для кредитної установи, так і для клієнта. Фінансова організація може, як зменшити процентну ставку по кредиту, так і продовжити терміни виплати.

Дії необхідні для рефінансування кредиту.

Боржнику необхідно звернутися в банківську організацію, в якій ви оформляли кредитний договір раніше або в банк, в якому є грошова заборгованість. Важливо знати, що при собі позичальник повинен мати в наявності договори і довідки з банківських установ, в яких вказана грошова сума заборгованості.

На вигідні умови рефінансування може розраховувати кожна людина, яка сумлінно здійснювала щомісячні платежі і проявила себе як відповідальний клієнт. У більшості випадків кредитні організації самі пропонують вигідні умови для клієнтів з «хорошими» даними.

Додаткові страховки або ж різні комісії оплачувати при користуванні послугою рефінансування кредиту, не потрібно. Буде необхідно внести тільки деякі зміни в свій страховий договір. Пам’ятай головне, що рефінансування кредиту в будь-якому випадку вигідніше, ніж оплата відразу двох кредитів. При об’єднанні кількох кредитів, позичальник заощадить на відсотках, завдяки яким в подальшому не виникне проблем з простроченими платежами.

One Response to Чи вигідно об’єднувати кілька кредитів в один?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?