Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чи вигідно інвестувати в фунти і франки?

Крім класичних депозитів у гривні, доларах США і євро деякі банки пропонують своїм клієнтам можливість оформити вклад в англійських фунтах стерлінгів або швейцарських франках. Чи варто інвестувати в ці валюти.
Сьогодні на вкладах у швейцарських франках можна заробити від 2,5% до 6,15% річних за умови розміщення коштів строком на 1 рік. У разі оформлення депозиту в англійській валюті заробіток складе від 2% до 4% річних.
Аналітики вважають фунт стерлінгів досить перспективною валютою в плані зростання курсу, а швейцарському франка прогнозують все те ж стабільне положення.

clip_image001

«Що до британської валюти, то в світлі останніх подій і реакції курсу на них, його перспективи виглядають досить позитивними. Крім того варто взяти до уваги той факт, що в Шанхаї нещодавно фунт включили в пряму торгівлю з юанем, що побічно може говорити про можливість відходу долара з вершини світової фінансової олімпу, – стверджує аналітик фінансової компанії Альпарі Антон Козюра.
Що ж до франка, то його репутація стабільної валюти продовжить залишатись такою ж. Ця обставина обумовлена наявністю однієї з найсильніших економік Європи, а також збалансованої банківської системи. Варто відзначити, що у порівнянні з європейською чи американською економіками швейцарська виглядає набагато гнучкіше, що й обумовлює стабільне положення франка на валютному ринку під час фінансових криз (наприклад кризи 2008 року) ».
Експерти стверджують, що в короткостроковій перспективі, швидше за все, зміна монетарної політики центробанків Англії та Швейцарії спостерігатись не буде. Однак до кінця року в цьому відношенні можливі деякі зміни в бік зростання процентних ставок регуляторів.

clip_image002

«Важливим маркером можливості таких змін буде служити вирішення ситуації навколо держборгу США і вибору об’єднаної Європи щодо вектора розвитку. Думаю ситуація з цими подіями буде прояснюватись ближче до листопада. Саме в листопаді відбудуться вибори до конгресу за підсумками яких можна буде судити про подальший вектор монетарної політики ФРС США, – коментує Антон Козюра.
Виходячи з того, що зазначалося вище інвесторам варто дочекатись прояснення ситуації у відношенні того – бути економічному союзу Європи та США чи не бути. У разі реалізації такого проекту можна продовжувати орієнтуватись на депозити в доларах і євро, в зворотному ж випадку цілком можна розглянути можливості розміщення депозитів у фунтах і франках окремо або на паритетній основі для більшої диверсифікації ».

Депозити в швейцарських франках строком на 1 рік (сума 1000).

Банк

Депозит

Процентна ставка, річних

Прибуток, CHF

Укрексімбанк

«Класичний»

6,15%

61,5

Універсал Банк

«Строковий»

4,5%

45

ОТП Банк

«Строковий з виплатою відсотків по закінченню дії договору»

4,5%

45

Фінансова Ініціатива

«Інтернаціональний»

4,5%

45

Хрещатик

«Альтернативний»

2,5%

25

Депозити в фунтах стерлінгів строком на 1 рік (сума 1000)

Банк

Депозит

Процентна ставка, річних

Прибуток, GBP

Фінансова Ініціатива

«Інтернаціональний»

4%

40

Банк «Фінанси та Кредит»

«Класик»

3,5%

35,39

Банк "Національний Кредит»

«Мультивалютний»

2%

20

Хрещатик

«Альтернативний»

2%

20

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?