Новини світу кредитування та банківських послуг.

ЧИ ВИДАДУТЬ КРЕДИТ БЕЗ ЗАСТАВИ І БЕЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ДОХОДІВ?

У наш неспокійний час банки вважають за краще не ризикувати і не видавати вигідні кредити без будь-якої гарантії їх повернення. Однак це не означає, що немає ніякої можливості отримати кредит без застави і довідки про доходи зовсім.

Не обов’язково мати високий дохід, щоб кредитуватися. Не обов’язково мати його зовсім, якщо для банку не потрібен відповідний папір. Проблема лише в тому, що не кожен банк готовий кредитувати клієнта на таких умовах.

ВИДИ

Є кілька можливостей оформити кредит без надання великого пакета документів: кредити в магазинах, по декількох документах (включаючи документи на нерухомість) і пропозиції для перевірених позичальників, зарплатних клієнтів і вкладників.

РОS-КРЕДИТИ

Кредит Point of Sale – «в точках продажів» – надається прямо в магазині на придбані товари і послуги. Він досить дорогий, але не передбачений на тривалий термін, хоча відсотки по ньому досить великі.

Оскільки при поході за покупками мало хто бере з собою пакет документів на повноцінний кредит, а рішення має бути прийнято швидко, ставка стає вкрай високою.

При оформленні клієнту зазвичай автоматом видають кредитну карту.

ГОТІВКОЮ ПО 2 АБО 3 ДОКУМЕНТАМ

Кредит готівкою вигідніший.

Але серед запитуваних банком документів присутні не тільки ті папери, що посвідчують особу, а й ті, що підтверджують право власності на те чи інше майно.

Це дозволяє значно знизити ставку і в цілому зробити кредит вигіднішим.

ДЛЯ ЗАРПЛАТНИХ КЛІЄНТІВ І ВКЛАДНИКІВ

Клієнт-зарплатник і клієнт-вкладник апріорі є для банку куди більш надійними, ніж будь-який інший потенційний позичальник.

Їх доходи вже знаходяться у віданні банку, а значить, такий кредит буде менш ризикованим для кредитної організації. Як наслідок – велика вигода і поліпшені умови для привілейованих клієнтів.

АЛЬТЕРНАТИВИ

Крім усього іншого, можна не йти в банк, а скористатися альтернативними способами отримання позики. У них є свої плюси і свої мінуси.

МІКРОПОЗИКИ

Мікрофінансові організації надають дуже невеликі суми (до 5 тисяч ривень, як, наприклад, в Глобал-кредит) на короткий термін (від дня до 30 днів або трохи більше, як в компанії i-credit).

При цьому процентна ставка вкрай висока, хоча і є винятки. І, хоча є кілька способів отримання грошей, а кредитна історія не потрібна, найчастіше отримання такого мікрокредиту не вигідно через його розмір.

КРЕДИТНІ КАРТКИ

Незважаючи на зручності в користуванні безготівковими коштами на кредитці, її утримання обходиться в відчутну суму плюс високі відсотки через тарифу.

Кредитка ще й фактично «підсаджує» на використання позикових коштів, а без багатого досвіду спілкування з банками дуже важко розрахувати пільговий період.

Як результат – прострочення по кредитах. Однак, якщо клієнт звик мати справу з кредитами та банківськими картами, це буде кращий вибір.

ПЛЮСИ І МІНУСИ

Кредит на таких зручних умовах можна отримати дуже швидко і без особливих проблем.

Правда, у нього є істотний мінус – дуже висока ставка, яку можна нівелювати тільки за рахунок додаткових документів, співпозичальників або ж використання положення привілейованого клієнта.

В іншому – вони ризиковані для банку, але для клієнта прийнятні тільки в тому випадку, якщо гроші потрібні дуже терміново і не дуже велика сума.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?