Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чи варто відкривати сімейний бізнес?

Сімейний бізнес має масу переваг, але і в той же час у такого роду справи є свої недоліки. Працювати над його створенням, звичайно ж, простіше з людиною, якій ви добре довіряєте. Однак чи варто бути впевненим у тому, що сімейна справа приречене на успіх? Пропонуємо вам оцінити «плюси» і «мінуси» сімейного бізнесу.

Переваги:

  • В сімейній фірмі рідко виникають непередбачені ситуації на зразок термінового від’їзду одного з членів команди, народження дитини та інші., Так як сім’я, як правило, в курсі справ один одного. Крім того, між родичами вже існує довіра, вам не доведеться сумніватися в своїх партнерах, що може істотно спростити ведення бізнесу.
  • Можна сміливо стверджувати, що кожен з членів сім’ї буде прагнути до того, щоб бізнес був успішним. У відмінності від співробітників звичайних фірм, родичі завжди будуть зацікавлені в успішності спільної справи.
  • Взаємини в колективі сімейної компанії завжди будуть теплими і довірчими. Це істотно знижує ризик витоку інформації до ваших конкурентів. Експертами доведено, що такі фірми довше «залишаються на плаву».

NzciLCJmIjoianBnIn0;Недоліки:

  • Конфлікт кар’єрних і фінансових інтересів може спровокувати серйозні труднощі в бізнесі, які з великою ймовірністю можуть вплинути на сімейні стосунки.
  • Спори і розбіжності можуть виникати з приводу доходів. Часто, родичі не можуть об’єктивно оцінити здібності один одного.
  • Деякі колеги сімейної фірми можуть подумати, що такого роду бізнес є можливістю заробити, не докладаючи зусиль. Така проблема може бути викликана відсутністю ділового авторитету в очах один одного. Наприклад, члени сім’ї не можуть сприймати батька чи матір, в якості директора, що тягне за собою порушення трудової дисципліни. Це може негативно позначитись на вашому бізнесі.

Оцінивши всі «за» і «проти» заздалегідь, ви зможете вирішити, чи буде ваша ініціатива успішною при тих чи інших обставинах. Правильно організований сімейний бізнес буде не тільки стрімко розвиватися, а й зміцнить ваші родинні стосунки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?