Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чи варто сьогодні купувати долар по 33 грн.?

Активне зростання офіційного і ринкового курсу долара в останні дні призводить до того, що значна частина відвідувачів нашого сайту має потребу почувши думки інших людей, сформувати для себе відповідь на актуальне питання: чи купувати долар по 33 грн. за долар 23 лютого? Зрозуміло, що прогнози справа невдячна, особливо, у нас, коли офіційні особи говорять про одні курси, а реалії життя дуже часто ці їхні заяви спростовують. Для прийняття вами рішень, портал опитав кількох експертів ринку. Крім цього, ви можете самі залишати свої думки для вибору оптимального для вас рішення.

Коментує головний фінансовий аналітик
РА «Експерт-Рейтинг»:

Яким буде курс через тиждень – місяць не знає ніхто. Якщо ви у мене запитаєте чи є можливість у НБУ збити курс нижче 21, я відповім – так, така можливість є і вона посилиться після виділення кредиту МВФ.

Розповів економічний експерт:
Я думаю, що курс досяг локального піку. Сьогодні будуть оголошені рішення НБУ по валютному ринку, що матиме поки неясні наслідки. На сьогоднішній день купувати долари по курсу 32-33 грн. / $ не варто.

clip_image001

Експерт по кредитних ризиках Асоціації ЕМА:
На превеликий жаль всіх громадян цієї країни, триває ситуація, коли відпущені курси утворюються по абсолютно незрозумілими принципами. Це триває незважаючи на заяви величезної кількості банкірів і економістів з докладним описом наслідків.
Як громадянин я не піддаюся ніякій паніці. Якщо намагатися далі купувати долари, то ситуація буде просто посилюватися ще більше. Я б не став бігти купувати долари і не рекомендую робити це іншим.
Без зміни політики НБУ, без входження цієї політики в рамки чинного законодавства економіка такого падіння національної валюти не витримає. У найближчі місяці може настати колапс.
Падіння гривні продовжиться, якщо зараз всі побіжать купувати валюту. Її купити складно навіть на чорному ринку.

Коментує скарбник великого банку:

Сьогодні, я не радив би приймати поспішних рішень про покупку валюти по будь-яким курсам. Справа в тому, що швидше за все НБУ доведеться вводити досить жорсткі адміністративні заходи, для нейтралізації спекулятивної складової, яка з’явилася в останні дні. Погодьтеся, зростання офіційного курсу з 5 лютого на більш, ніж на 11 гривень на доларі, це вже занадто. Ринковий курс, також активно розігрітий за рахунок скупки валюти нерезидентами і деякими імпортерами, які змушені закривати свої контракти, тому що інакше вони влетять в штрафні санкції. Тому адміністративні заходи НБУ, які як очікується будуть сьогодні озвучені на нараді з банками, покликані знизити ажіотаж. Виходячи з цього, я б не купував би сьогодні долар по 33 грн.

Джерело: Мінфін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?