Прикріплення мобільного телефону до банківської картці небезпечне. Погоджуючись на підтвердження фінансових операцій по смс, користувач ризикує одного разу позбутися всіх грошей на рахунку. Це пов’язано з тим, що зробити дублікат сім-карти досить легко, якщо зацікавлені особи будуть впевнені в наявності потрібної суми на карті тієї чи іншої людини.

Для цього достатньо лише мати доступ до цих сім-карт в офісі оператора. Фактично будь-який співробітник компанії з надання послуг стільникового зв’язку може надавати інформацію і самі сімки злочинцям.


Часом не потрібно і такої складної операції. Якщо в салоні зв’язку працює спільник злочинців, то він цілком легально може замінити сім-карту за зверненням. Шахрай просто приходить в офіс, показує паспорт і називає номер, який потрібно відновити. Копіювання документа при цьому не відбувається. Якщо на касі працює зацікавлена особа, то невідповідність наданих паспортних даних із зазначеними в основній анкеті просто не помітять.

Звичайно, зараз приходять смс від операторів з вдячністю відвідування офісу та інформацією про заміну сім-карти, та й сама сімка через якийсь час перестане працювати, але поки власник телефону добереться до офісу компанії, з його рахунку вже спишуться всі кошти.

Від такого розвитку подій не застрахований ніхто, тому перед синхронізацією мобільного пристрою і банківського рахунку треба дуже добре подумати. У мережі існує багато сайтів, присвячених сумним випадкам крадіжки грошей з допомогою дубліката сім-карти. Злочинець з фальшивою сімки відправляє запит про переведення певної суми на потрібний рахунок. Система, упізнавши номер, не вимагає якогось додаткового підтвердження особи власника даної картки. В результаті гроші переводяться злочинцям, а справжній власник і телефону, і рахунку дізнається про те, що трапилося надто пізно. Звичайно, він цілком може звернутися із заявою про шахрайство в поліцію, але злочин має всі шанси залишитися нерозкритим. Краще не ризикувати без вагомих на те причин.

Будемо вдячні за оцінку
Дуже поганоПоганоПосередньоДобреВідмінно (Поставте оцінку першим)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*