Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чи варто гасити кредит достроково?

Клієнти деяких банків скаржаться, що після дострокового погашення одного кредиту, їм без особливої на то причини відмовляли в отриманні нової позики.
Чи варто з урахуванням цього ризикувати і погашати кредит достроково? 

«Право можливості дострокового погашення кредиту фізичною особою в нашій країні захищено законодавчо і кредитна організація не має права обмежувати цю можливість кредитним договором. Рівень дострокового погашення (особливо іпотечних кредитів) на ринку в цілому вельми високий, набагато вище, ніж, наприклад, на західних ринках. Основні причини – що спостерігалися останні роки – зростання доходів і ментальне небажання виплачувати кредит довго.
Дострокове погашення кредиту ніяк не впливає на кредитну історію клієнта і, звичайно, не може служити причиною відмови в новому кредиті. При достроковому погашенні сума виплати, яка перевищує нараховані за відповідний платіжний період відсотки, направляється відразу на погашення основної суми кредиту, в результаті чого в наступні періоди відсотки нараховуються на менший залишок, ніж планувалося раніше, і виникає економія ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?