Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чи варто брати кредити на покупки?

Кредит на покупки давно став загальноприйнятим способом грошової позики в тому випадку, якщо коштів на придбання бажаного недостатньо. Такі кредити активно видаються як банками, так і дрібнішими фінансовими організаціями.


Умови

Кредити на покупку надаються банками, як в гривнях, так і в іноземній валюті. Розміри процентних ставок і терміни кредитування визначаються політикою кредитуючої організацій та індивідуальні для кожної з них.

Кредити мають різну цільову спрямованість і в більшості випадків передбачена можливість дострокового їх погашення при бажанні і можливості з боку позичальника.

У залежності від призначення кредиту може бути передбачено наявність або відсутність початкового внеску по ньому.

Як оформити кредит на покупку?

Оформлення кредитів на різні споживчі потреби має свої особливості. Нижче наведено перелік таких потреб з описом специфіки оформлення кредитів на покупку.

Дачі

Кредит на купівлю дачі можна оформити як із залученням поручителів, так і без них.

Процедура оформлення позики нічим не відрізняється від взяття звичайного іпотечного кредиту в банку.

Вона передбачає подачу відповідним чином оформленої заяви, супроводжуваної переліком необхідних документів.

Однією з головних вимог є наявність в переліку документів, що подаються договору купівлі-продажу об’єкта.

Розгляд заявки і прийняття рішення по видачі позики відбувається відповідно до порядку дій, прийнятим в кредитуючої організації.

Земля

Кредити на придбання земельної ділянки оформляються на строк до 20 років. Придбана земля згодом використовується для будівництва житлових будов або приміщень господарського призначення.

Отримання таких кредитів пов’язане з необхідністю виплати первісного внеску, що становить від 10% від вартості ділянки.

Можливе залучення поручителів по кредиту в тому випадку, якщо позичальник стане зазнавати труднощів з його погашенням.

Нерухомості

Кредит на купівлю нерухомості може бути без заставними або видаватися під заставу що купується або вже наявної нерухомості.

Умови оформлення в кожному конкретному випадку різняться між собою, але загальним серед них є те, що всі вони передбачають незмінність процентної ставки протягом усього терміну дії кредитного договору.

Такі кредити видаються на тривалі терміни (до 30 років) і передбачають можливість залучення поручителів.

Оформити кредит можна на сайті банку в режимі онлайн або безпосередньо у відділенні кредитуючої організації.

Житла

Оформлення кредиту на купівлю житла пов’язане з необхідністю виплати первісного внеску, що становить до 30% від вартості об’єкта.

Процедура оформлення позики ідентична порядку отримання кредиту на купівлю нерухомого об’єкта, як по частині термінів кредитування, так і відносно процентних ставок по кредиту і способів його погашення.

Можливе залучення поручителів по кредиту на стадії його оформлення.

Гаража

Оформити кредит на покупку гаража може суб’єкт, вік якого знаходиться в межах від 21 року до 75 років з постійним місцем роботи, стаж перебування на якому становить термін не менше півроку.

Пакет документів, що надаються стандартний для таких випадків і включає в себе документи, що мають відношення до предмета застави, в тому випадку, якщо в якості забезпечення за кредитом виступає інший нерухомий об’єкт.

Товару

Кредит на купівлю товару передбачає подачу стандартного переліку документів, необхідних для його оформлення, і виплату первісного внеску, що становить не менше 10% від ринкової вартості товару.

Оформити кредит можна як у відділенні організації його видає, так і на сайті банку, шляхом подачі онлайн заявки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?