Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чи реальні кредити, що оформляються за «годину» або це все-таки міф?

Останнім часом на прилавки магазинів було виставлено безліч різноманітних товарів, про які ще не так давно люди і не мріяли. Сама різна побутова техніка, меблі, натуральні шубки, «наворочені» мобільні телефони, а ще смартфони, комп’ютери та інше. Споживач, в буквальному сенсі слова, втрачає голову, коли потрапляє в один з торговельних залів сучасного супермаркету, тому як прямо відразу все хочеться купити. Але, як це зазвичай буває, у пересічного громадянина немає можливості тут на місці витратити таку «круглу» суму грошей.

Вам можуть запропонувати тут же, прямо в магазині, оформити кредит для придбання вподобаного товару. В одному і тому ж магазині можуть працювати відразу кілька представників різних банків, кожний з яких хоче залучити саме собі такого потенційного клієнта.

Безперечно, дуже зручно, коли при першій же можливості ви стаєте власником, ну наприклад, домашнього кінотеатру. Потрібно тільки надати документ, що засвідчує вашу особу, заповнити анкету і буквально протягом години бажаний кінотеатр стає вашим.

Але чи все так насправді? Чи не закрався Чи тут якийсь підступ? Давайте розбиратися.

Мінімум документів при кредиті за годину

realni_li_krediti_oformlyaem_za_chas-300x200Дійсно, для того щоб розглянути питання про можливість отримання такого виду кредиту потрібно буде мінімум документів: документ, який засвідчить вашу особу (в деяких банках просять пред’явити паспорт і ще якийсь інший документ, що засвідчує ту ж особу, наприклад, водійські права) . Отримання кредиту відбувається теж протягом години, але так як попит на цей вид кредиту зростає, час його отримання може розтягнутися на більше.

Чи швидко і дорого чи отримати кредит за годину

І в цьому виді кредиту не обходиться без «підводних каменів», на які людина без економічної освіти може і не звернути свою увагу . Найчастіше, коли банки залучають нових клієнтів, вони пропонують відносно низькі річні ставки, десь в межах 15-19% . Але в таких експрес-кредитах додатково йде навантаження різними комісіями: починають стягувати збір за відкриття позичкового рахунку, перерахування коштів, і за дострокове погашення кредиту. При цьому банки змушують оформляти спеціальну пластикову картку. Ось таких зборів у додаток банки можуть придумати будь-яку кількість. У підсумку, справжня ставка за цим кредитом може зрости до 50% або навіть більше.

Так як для банку видача експрес-кредиту дуже ризикований захід, то його дія по встановленню такої високої ставки вважається цілком виправданим. Спрощена процедура оформлення кредиту не дає повної та справжньої інформації про потенційного позичальника. Кількість людей, які не повертають кредити, постійно збільшується, і росте воно, як правило, саме з категорії таких позичальників. Тому банки себе застраховують від різноманітних ризиків, збільшуючи процентну ставку.

Коли потенційні позичальники зупиняють свій вибір на так званому «швидкому» кредиті (кредит за годину), то найімовірніше, не приділяють належної уваги подібним нюансам, воліючи переплачувати, стаючи в підсумку володарями якоїсь суми грошей або товару «прямо тут і зараз».

Природно, що питання про те чи варто брати «кредит за годину часу» залежить в цілому від кожного конкретно взятого випадку і окремо для кожної людини, але кожен потенційний позичальник повинен деякі особливості експрес-кредиту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?