Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чи потрібно самостійно закривати зарплатну картку при зміні роботи?

При зміні місця роботи або звільнення співробітника компанія, яка обслуговується в рамках зарплатного проекту, подає в банк офіційний лист із зазначенням даних працівника. При цьому картковий рахунок закривається на підставі заяви на закриття рахунку, поданого власником рахунку.

Співробітники компанії мають право самостійно вибирати банківську установу, де буде відкрито їх зарплатний картковий рахунок. У разі зміни роботи або звільнення, рахунок закривається на підставі заяви на закриття рахунку, поданого власником рахунку.

bigПри зміні місця роботи, як правило, колишній роботодавець зобов’язаний повідомити банк про звільнення співробітника. Іноді, після отримання такої інформації, банк-емітент зарплатної картки може змінити тариф на інший, який може передбачати обов’язкові періодичні комісії. Тому ми рекомендуємо клієнтам після звільнення обов’язково підійти в банк і дізнатися, на яких умовах можна продовжувати обслуговуватися в банку.
Якщо умови клієнтові не підходять – потрібно написати заяву на закриття рахунку. Зазвичай ця процедура займає від 30 до 45 днів, що пов’язано з особливостями правил міжнародних платіжних систем. Проконсультувавшись із фахівцем у відділенні банку, клієнт буде впевнений в тому, що банк спростить йому вирішення фінансових питань, а не створить нові проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?