Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чи можна збільшити ліміт на кредитній карті?

Якщо у Вас є кредитна карта з певною кількістю грошей на рахунку, з часом Ви можете збільшити наявний кредитний ліміт. У яких банків існує така можливість, і як це зробити.
Тримачі кредитної картки ПриватБанку можуть збільшити кредитний ліміт декількома способами: на сайті http://privat24.ua в меню всі послуги – Кредити-Змінити кредитний ліміт; зайти на сайт http://limit.pb.ua ; у відділенні ПриватБанку (у тому числі з наданням документів); зателефонувавши до служби підтримки клієнтів 3700 або в чаті. Заявка на зміну ліміту буде розглянута кредитним комітетом у термін до 3 операційних днів. Про результат Ви будете повідомлені за допомогою смс.

clip_image001

Якщо у Вас є кредитна карта Альфа-Банку , то можливість подати заяву на збільшення ліміту у Вас відсутня. Але кожні 3-6 місяців проводиться автоматичний розгляд Вашого ліміту кредитним комітетом фінустанови. Якщо банк вирішить збільшить Ваш ліміт, Ви будете повідомлені про це за допомогою смс.
Для того, щоб збільшити ліміт на картці ОТП Банку , потрібно скористатися гарячою лінією фінустанови, назвавши співробітникові банку ідентифікаційний код або останні 6 цифр карти. Отримавши ці дані, представник колл-центру скаже Вам, чи можете Ви розраховувати на збільшення кредитного ліміту.

Платинум Банк на даний момент не збільшує кредитні ліміти у зв’язку із загальною ситуацією в країні та збільшенням випадків шахрайства. Зараз банком здійснюється перевірка скорингової системи банку.
Сбербанк Росії також на даний момент припинив кредитування. ВТБ Банк зараз видає тільки кредитні картки під заставу депозиту. Можливість збільшення ліміту відсутня.
Укрсоцбанк призупинив збільшення кредитних лімітів та видачу нових карт, але дану ситуацію

clip_image002

в банку називають тимчасовою. Радять звернутись за новою інформацією десь через два тижні.

 

У Пумбі для збільшення ліміту потрібно звернутись у відділення з паспортом та ідентифікаційним кодом. Розгляд заяви здійснюється протягом 2 банківських днів.
У Банку Траст можливість збільшення кредитного ліміту зараз також відсутня.

Як бачимо, більшість фінустанов на даний момент не надають можливість збільшення кредитного ліміту. Але, тим не менш, фінустанови акцентують увагу на тому, що ситуація з кожним днем змінюється, і якщо у Вас існує потреба у збільшенні кредитного ліміту, краще періодично подзвонювати на гарячу лінію.

Джерело: www.banki.ua

2 Responses to Чи можна збільшити ліміт на кредитній карті?

  • Доброго дня !оформив картку gold в альфа банку з лімітом 500 грн . це ж смішно!!!!!!!!!! Вона мені не потрібна з таким лімітом. я ж не студент. пройшов місяць змін немає. Що ВИ порадите? ДЯКУЮЮЮЮ.!!!!!!

    • Раніше за місяць два, при постійному користування кредитною ліміт досить швидко збільшували в декілька разів. Зараз банки дуже не охоче ідуть на таке, в будь якому разі – на збільшення ліміту впливає користування карткою та своєчасність погашення заборгованості по ній. Додатково можливо принести документи в банк, що підтверджують Ваш заробіток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?