Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чи можна зараз оформити кредитну карту

У квітні більшість вітчизняних банків призупинили видачу кредитних карт або припинили кредитування взагалі. Але на сьогодні ситуація змінилась. Про те, які банки видають сьогодні кредитні карти, в статті.
Прийшовши у відділення ПриватБанку з паспортом, можна отримати кредитну карту з кредитним лімітом до 15 тисяч гривень. Визначаючи можливий кредитний ліміт, фінустанова звертається в кредитне бюро і дізнається, чи є у Вас кредити в інших банках.
На встановлення ліміту можуть також вплинути інші чинники: розмір доходів клієнта; наявність депозитів, поточних рахунків, платежів, інших продуктів ПриватБанку; надання клієнтом довідки про заробітну плату, виписки по зарплатній карті іншого банку і т.д .; оформлення клієнтом додаткових карт; наявність закордонного паспорта та ін. Кредитну карту на руки клієнт отримує відразу ж. А ось кредитний ліміт встановлюється протягом 3 робочих днів.

clip_image001

Отримати картку в Платинум Банку поки що неможливо. «Зараз, у зв’язку із загальною ситуацією в країні, банком здійснюється перегляд скорингової системи. Тому кредитні карти поки ще не видаються », – повідомили нам в колл-центрі фінустанови.
Дельта Банк на даний момент сфокусувався на своїх клієнтах. Тому можливість отримати кредитну карту мають тільки існуючі клієнти банку, або ж ті, хто спочатку відкриє в дебетову карту. Власники платіжних карт мають право подати заявку на оформлення кредитної картки.
Банк її розгляне і повідомити своє рішення. Для відкриття кредитної картки знадобляться такі документи, як паспорт, ІПН та довідка про доходи за останні 6 місяців. Іменна кредитка виготовляється протягом 11 днів, неіменна – видається в той же день. Максимально можливий ліміт по карті становить 100 тис. грн.
В Укрсоцбанку до зарплатної карти автоматично відкривається кредитна карта. Якщо ліміт на ній ще не встановлений, то можна його встановити. Максимально можлива сума, яку може надати банк, становить 50 тис. грн. Клієнт може розраховувати на кошти в розмірі 3 його зарплати.
ВТБ Банк зараз призупинив якесь кредитування. Нові заявки не приймаються. «На цьому тижні кредитування точно не буде відновлено, але Ви можете звернутись на наступному», – порекомендували на гарячій лінії.

clip_image002

Сбербанк Россі на даний момент також призупинив кредитування. Інформацією про те, коли воно може бути відновлено, співробітники колл-центру не володіють.

Якщо Вам більше 25 років, Ви офіційно працевлаштовані протягом 6 місяців і отримуєте зарплату, розмір якої перевищує 800 гривень, можете розраховувати на оформлення кредитної картки. Прийшовши у відділення з паспортом та ІПН, ви можете розраховувати на кредитний ліміт до 8 тис. Грн.
Якщо хочете збільшити його до 10 тис. грн., потрібна також довідка про доходи. Заявку на отримання кредитної картки можна подати і в телефонному режимі. Після того, як фінустанова повідомити Вас про своє рішення, можна спокійно йти у відділення. Свою картку Ви отримаєте протягом 40 хвилин.
ПУМБ оформляє кредитні карти з лімітом до 10 тисяч гривень, при наявності довідки про доходи. Якщо ж звернутись до відділення тільки з паспортом і кодом, то можна розраховувати на суму до 3 тисяч гривень. Максимально можлива для клієнта сума кредиту – 2 його заробітні плати. Неіменна карта видається відразу ж, на іменну доведеться трохи почекати.

Альфа-Банк надає можливість отримати кредитний пластик з лімітом від 500 до 75 тис. грн. Для отримання суми більше 20 тис. грн. крім паспорта та ідентифікаційного коду потрібно надати також довідку про доходи. Якщо Ви замовите карту по телефону – протягом 4-5 днів отримаєте іменний пластик. Якщо ж звернутись відразу до відділення – карта буде неіменною.
Банк Русский Стандарт поки не зняв обмежень на оформлення кредитних карт і видає тільки товарні кредити. Але в колл-центрі порадили дзвонити і періодично уточнювати інформацію, оскільки точний день зняття обмежень поки не визначений.
Як бачимо, порівняно з весною, ситуація кардинально змінилась. І на сьогодні банків, які оформляють кредитні карти – більше, ніж тих, які дану послугу не надають.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?