Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чи можна взяти кредит якщо не працюєш?

Чи можна оформити кредит , не маючи роботи? Подібне стає можливим завдяки кільком способам. Насправді перед оформленням кредитної суми в борг слід добре подумати, а якщо береш позику в банку, причому знаходишся в статусі безробітного, то думати треба набагато інтенсивніше.

Кількість банківських клієнтів неухильно зростає, що змушує фінансові установи розробляти нові банківські продукти. Однією з фінансово-кредитних послуг є послуга споживчого кредитування, доступ до якої можуть отримати навіть безробітні верстви населення.

Взяти кредит, не маючи роботи – можливо?

Звичайно, фінансові установи проводять градуювання безробітних, відносячи до першої категорії громадян, які стоять на біржі праці, тобто які перебувають в офіційному статусі безробітних. Але навіть офіційні безробітні мають хоч і маленький, зате стабільний дохід від держави – виплати, які можуть послужити для банку гідною мотивацією при оформленні кредитної позики.

У другу категорію входять громадяни, Які працюють на неофіційній основі, тобто мають зарплату, що називається, «в конвертах». Звичайно, ніяк підтвердити такий дохід клієнт банку не може.

Третя категорія – пасивні безробітні, які не бажають працювати взагалі. Саме такій групі людей, перш ніж оформляти кредитний позику, слід обміркувати всі нюанси з цього приводу: чи зможу виплатити, яким чином погашу кредит , де і як взяти кредит, якщо НЕ працюєш?

Кредитна історія

Позитивна кредитна історія НЕ буде зайвою ПРИ подачі заявки на отримання кредиту , особливо у випадку, якщо Ви – безробітний. Якщо Ви раніше вже оформляли кредитні позики в інших банках або в даній установі, куди звернулися із заявкою, при цьому не мали прострочень і дотримувались умов кредитного договору, то з великою часткою ймовірності Вам скажуть «Так» і дозволять взяти черговий кредит, не працюючи офіційно.

Таким чином, безробітний клієнт банку з позитивною історією, думаючий де взяти кредит, вже завоював до себе довіру фінансових установ, і значно збільшує свої шанси на отримання чергового. Варто відзначити, що позичальники, які володіють позитивною кредитною історією , автоматично потрапляють до списків сумлінних позичальників.

Кредитна картаeuros2

Сьогодні, як багато хто встиг помітити, фінансові установи на право і наліво роздають кредитні картки. Як варіант отримання кредитних коштів, кредитна карта відмінно підходить для тих випадках, якщо працюєш неофіційно. Та й умови по використанню кредитної картки набагато простіше, ніж в інших випадках кредитування.

Кредитна позика без довідки про доходи

Є кредитні програми, згідно з умовами яких, не потрібна довідка про доходи з місця роботи. Без участі довідки про офіційне доході можуть видаватись три види кредитних продуктів: споживчий , експрес-кредит і кредитна карта.

У рідкісних випадках працівники банку можуть поцікавитися, як буде клієнт погашати кредит, працюючи неофіційно? Однак відразу варто враховувати те, що співробітники банку будуть обдзвонювати всі Ваші телефонні номери, які будуть їм дані. У зв’язку з цим бажано перед оформленням кредитної угоди говорити фінансовому представнику банку тільки правдиву інформацію.

Враховуйте при оформленні кредиту без довідки про доходи, що кредитна установа, по всій видимості, захоче перестрахуватись, що знайде відбиток в збільшеній процентній ставці. В дійсності, буде краще, якщо позичальник без роботи спочатку перевірить свої можливості в інших видах кредитування. Сьогодні багато людей беруть кредит , не працюючи офіційно, але вони, принаймні, роблять це свідомо.

Приватний інвестор

Також може стати в нагоді інформація, що позику можна отримати від приватного інвестора , тобто за фактом взяти в борг у людини. Великим плюсом такої кредитної угоди є швидкість її оформлення. Однак є й рівноцінно істотний мінус – безробітному позичальникові доведеться закласти майно, та й процентні ставки не радують.

Порука і заставне майно

Якщо Ви спробували всі варіанти і не знайшли відповідь на своє питання про те, чи можна взяти кредит якщо НЕ працюєш, Вам варто вдатись до кредиту під заставу. Надання істотного застави – надійна гарантія при отриманні кредитної позики. Варто відзначити, що має місце як часткове, так і повне право власності. В якості застави може послужити нерухоме майно або автомобіль (автомобіль іноземного чи вітчизняного виробництва не старше трьох років). Також запорукою можуть бути депозитні рахунки, акції інші цінні папери, а також інші матеріальні цінності.

Підводячи підсумок, варто сказати, що оформлення кредиту, працюючи неофіційно – можливе , але досить складне. Перш ніж оформляти кредитну позику, постарайтеся ретельно вивчити всі умови кредитного договору, а також всі особливості кредитного продукту, до якого вирішили вдатися.

2 Responses to Чи можна взяти кредит якщо не працюєш?

  • Чи можу я взяти кредит 50 000 тис грн якщо я не офіційно працюю на ринку

    • Власне якщо немає офіційного підтвердження стабільного отраминня коштів – то банки таку сумму не видадуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?