Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чи можна взяти кредит у декретній відпустці? Чи дадуть кредит жінці в декреті

В якості позичальника може виступати будь-яка людина, який має певний дохід і може підтвердити це. Кредит можна взяти, будучи у відпустці або на лікарняному. Декретна відпустка також не завжди заважає майбутньому позичальникові : Через 1,5-3 роки після народження дитини ви так чи інакше вийдете на роботу і зможете отримувати колишній дохід. Однак не всі банки готові піти назустріч: жінка в декретній відпустці входить до групи ризику, і до неї пред’являються більш високі вимоги, ніж до інших потенційних позичальників.

Як взяти кредит у декретній відпустці?

Перш за все, подумайте над можливістю уникнути цього. Банк куди охочіше видасть кредит вашому чоловікові, якщо він є, і якщо рівень його доходів дозволяє розплатитися за кредитом у встановлений термін. Якщо це неможливо (ви не замужем, чоловік не має офіційного заробітку, відмовляється від кредитування і т.д.), краще всього звернутися відразу в кілька банків і підібрати оптимальну програму.1327516293_Money

В цілому, вам можуть видати кредит будь-якого виду ( у тому числі й іпотеку ). І в тому, і в іншому випадку вам буде потрібно виконати всі умови банку, які розрізняються в кожній конкретній ситуації. Чим менше вимог до позичальника, тим вище процентна ставка, що потрібно врахувати.

Взяти кредит в декреті ви зможете тільки під забезпечення. Це може бути застава (автомобіль, квартира або інше майно) або поручитель. В якості поручителя може виступати будь-яка людина, що має необхідний рівень доходів.

Перш, ніж подавати заяву в банк, переконайтеся, що задовольняєте усім вимогам. Якщо це не так, ви можете отримати відмову, а значить, заява на кредит в тому ж банку у вас не приймуть ще кілька місяців.

Велике значення має час, що залишився до закінчення декретної відпустки. Якщо до виходу на роботу залишилося всього кілька місяців, ваші шанси на кредит набагато вище, ніж на початку відпустки.

На жаль, нерідко декретну відпустку є серйозною перешкодою для отримання кредиту в банку. На думку банківських службовців, ви не маєте джерела доходів, окрім допомоги по догляду за дитиною, а значить, не можете претендувати на які-небудь гроші від банку. У певних випадках, щоб отримати кредит, вам доведеться не тільки вийти з декрету, але й опрацювати не менше півроку на одному місці. Але частіше це стосується великих сум.

Велике значення мають ваш стаж роботи на останньому місці і кредитна історія. При не дуже хорошої кредитної історії або у випадку, якщо ви ніколи раніше не брали кредит, ваші шанси куди менше.

Що робити, якщо банк не видає кредит жінці в декреті?

Якщо ви отримали відмову в декількох банках, ви можете спробувати взяти кредит без підтвердження доходів. Таких програм немало, але частіше за все мова йде про відносно невеликі суми. Крім того, процентні ставки досить високі, що необхідно мати на увазі. Це найбільш оптимальний варіант.

У випадку, якщо ви з якоїсь причини не можете взяти кредит без довідки про доходи (наприклад, не маєте громадянства РФ), ви можете скористатися послугами мікрофінансової організації . Проте варто враховувати, що суми, що видаються у таких компаніях, досить малі, а процентна ставка досягає 50-100% річних, тому користуватися таким варіантом можна лише у випадку, якщо вам терміново потрібні кілька тисяч рублів.

Найпростіший варіант отримання кредиту женщи в декреті – оформлення на іншу людину. Це може бути хтось із ваших батьків, чоловік, близький друг. Юридично кредит "зависне" на іншу людину, за фактом виплачувати його будете ви. Однак у цьому випадку ви ризикуєте поставити в незручне становище свого близького, якщо у вас виникнуть якісь проблеми з грошима.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?