Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чи можна взяти кредит під заставу депозиту?

Дуже часто відбувається так, що вам терміново необхідна певна сума грошей. Можна, звичайно, позичити у знайомих або родичів, можна зняти депозит з рахунку, а можна і взяти кредит. Який варіант ви оберете? Більшість людей будуть схилятися до другого. І це зрозуміло, адже у вас, по суті, є власні гроші, які лежать у банку і які можна звідти забрати. Але, якщо ви розв’язуєте договір з банком раніше, ніж закінчується його термін, то втратите свої відсотки і залишитеся в програші. Вийде, що ваші гроші даремно лежали у фінансовій установі протягом декількох місяців.

В цьому випадку є кращий вихід – це оформити кредит під заставу депозиту. Зробити це дуже просто і плюси цього методу очевидні: ви не втратите всі накопичені проценти, а кредитна ставка у такому випадку дуже невелика. До того ж, термін кредиту розраховується в співвідношенні з терміном закінчення депозитного вкладу, а сума кредиту буде складати близько 80% – 90% від суми депозитного вкладу. Ще один позитивний момент: валюта кредиту може відрізнятися від валюти депозиту.

Можна також взяти кредит під заставу депозиту в золотих злитках. Якщо враховувати, що такі депозити відрізняються довгостроковістю, то це оптимальний варіант для тих, кому терміново потрібні кошти. Процентна ставка за таким кредитом знаходиться в межах 18 – 21% річних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?