Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чи можна продати кредитну машину

Вже після оформлення автокредиту деякі усвідомлюють, що не зможуть вносити щомісячні платежі і розрахуватися з боргом вчасно. У цьому випадку рішенням стає продати придбаний автомобіль. Але тут виникає складність – авто знаходиться в заставі у банку.

Не так просто продати те, що належить банку. Багато хто цікавиться, чи можна продати кредитну машину. Насправді в цій ситуації є кілька варіантів рішення.

Перш, ніж зайнятися продажем автомобіля, про свій намір потрібно повідомити кредитора. Послу отримання згоди від банку клієнт може реалізувати машину самостійно або спільно з кредитором.

Продаж самостійно

· Ви шукаєте покупця і разом з нею йдете в банк. Покупець вносить гроші в сет погашення кредиту позичальника.

· Після цього автомобіль перестає перебувати в заставі у банку. В результаті ви звільняєтесь від боргу, банк повертає свої гроші, а покупець отримує свій автомобіль.

imageАле якщо покупця знайти не вдається, що робити? Чи можна продати кредитну машину самостійно іншим способом?

Можна. Ви берете споживчий кредит в іншому банку, для чого ваш дохід повинен дозволяти робити виплати за двома кредитами одночасно.

Після того, як гроші по новому кредиту виявляться у вас, внесіть їх на рахунок автокредиту. Все, по автокредиту ви розрахувалися. Продавайте автомобіль, який вже не належить банку, і розрахуйтеся зі споживчим кредитом.

Продаж спільно з кредитором

Банк проводить оціночну комісію і встановлює, за скільки можна продати автомобіль. Банки самі зацікавлені у продажу позикового авто, щоб уникнути проблемного кредиту. Ви можете знайти покупця самостійно або довірити це банку. У другому випадку отримати за машину ви зможете менше, так як банки прагнуть продати її швидше.

Продаж за допомогою автосалону

Така можливість з’явилася зовсім недавно. Процес являє собою наступне:

· Автосалон купує у позичальника машину з умовою, що за покупкою наступного автомобіля він прийде до них. При цьому перед покупкою автосалон оцінює вартість машини в результаті діагностики.

· Покупець повідомляє в банк в банк встановлену салоном ціну.

· Після згоди банку покупець (автосалон) переводить позичальнику гроші, які йдуть на погашення автокредиту.

· Позичальник отримує техпаспорт, а машина знімається з обліку і переходить у власність автосалону.

Продаж автосалону підходить тим, хто не хоче або не може займатися продажем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?