Новини світу кредитування та банківських послуг.

ЧИ МОЖНА ОТРИМАТИ СПОЖИВЧИЙ КРЕДИТ ТІЛЬКИ ЗА ПАСПОРТОМ

Споживче кредитування покликане бути доступним кожному, однак великий список необхідних документів може відлякати клієнта, який не бажає витрачати надто багато свого часу на отримання схвалення заявки. А чи є можливість отримати позикові кошти тільки за паспортом?

Незважаючи на всю доступність споживчого кредиту, зазвичай для його оформлення потрібно як мінімум два документи: часто це паспорт і документ про доходи.

Або документ, що підтверджує особу та, опосередковано, наявність доходу – водійське посвідчення, паспорт ТЗ, пенсійне посвідчення і т. д. Це необхідно для зниження ризиків банку і отримання можливості трохи знизити процентну ставку.

Однак є і такі кредитні організації, які можуть ризикнути видавати гроші тільки за паспортом. Найчастіше це стосується перевірених, надійних клієнтів – наприклад, зарплатних

Весь їхній дохід проходить через банк, тому банк може дозволити собі вимагати меншу кількість документів. Хоча все ж кредитний ліміт при цьому залишається не надто великим.

ЕКСПРЕС-КРЕДИТИ

Якщо гроші потрібні негайно, а під рукою тільки паспорт, то є сенс скористатися експрес-кредитом.

Цей вид кредитування передбачає мінімум документів, короткий термін розгляду заявки і видачі коштів, але, як побічний ефект такого поспіху – дуже високі процентні ставки і невеликий кредитний ліміт.

ПРОГРАМИ ДЛЯ ЗАРПЛАТНИХ КЛІЄНТІВ

Надійні категорії клієнтів – це постійні клієнти, бюджетники і зарплатники. Саме для них банки зазвичай надають найвигідніші програми з низькими ставками і мінімальним пакетом документів – а навіщо вимагати їх знову, якщо всі дані у банку вже є?

АЛЬТЕРНАТИВИ

Є й інші способи отримати кредит тільки за паспортом, не будучи зарплатних клієнтом будь-якого банку, і не звертаючись за експрес-кредитом.

КРЕДИТНІ КАРТКИ

Незважаючи на те, що дуже часто разом з договором клієнту передають кредитну карту, є можливість отримати тільки картку без зайвих довідок.

МІКРОПОЗИКИ

Інший спосіб підійде лише в тому випадку, коли необхідна сума невелика, а термін, на яких вона потрібна, обчислюється тижнями, а не місяцями. Зате кредитна історія не важлива і потрібен лише паспорт. Але, при всіх плюсах мікропозик, ставки по ним дуже великі.


Отримати позикові кошти тільки за паспортом – можливо. Однак високі ставки і не дуже зручні умови можуть позбавити клієнта вигоди.

Мабуть, єдиний виняток – це швидкі кредити для привілейованих категорій клієнтів або ж програми з можливістю знизити ставку, надавши додаткові документи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?