Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чи можна отримати кредит, працюючи закордоном?

Не завжди людина в своїй рідній країні може знайти роботу з гідною заробітною платою або просто їй може надійти дуже вигідна пропозиція з чужої країни, від якої він не зможе відмовитись. При виникненні потреби в додаткових коштах, така людина задається питанням, чи зможе він взяти кредит в рідній країні?

Якою буде відповідь банку?

У більшості випадків наші фінансові організації не згодні кредитувати людей, які працюють за межами рідної країни. Якщо розглянути вимоги більшості банківських установ до своїх потенційних кредитних клієнтів, то стане зрозуміло, що людина, яка працює закордоном, не відповідає даним вимогам, а тому отримати кредит у неї навряд чи вийде.


Вимоги до реєстрації в Україні

Існують деякі моменти, які як раз і стають причиною відмови в кредиті для такої категорії громадян. В першу чергу це реєстрація. При вивченні умов кредитування найбільших фінансових організацій практично завжди зустрічається вимога до постійної реєстрації на території країни і в регіоні діяльності банку-кредитора.

Формально людина, що має український паспорт, має і постійну реєстрацію в Україні. Підтверджується це штампом на сторінці з місцем реєстрації. Якщо не говорити фінансовій організації про свою роботу за межами країни, то і дізнатися вона про це не зможе. Правда, в такому випадку з’являється інша проблема – людина не зможе офіційно підтвердити свій дохід. Відсутність такого документа не дозволить оформити кредит на велику суму. Виходить, що людині, що працює в іншій країні, можна буде взяти лише невеликий кредит, для якого не потрібне підтвердження заробітної плати. Великий кредит тільки за паспортом ніхто не оформить.

Вимоги роботодавця до реєстрації

У більшості випадків людині, який працює в іншій країні за трудовим договором, доводиться оформляти тимчасову реєстрацію за місцем тимчасового проживання. У міграційній карті в даному випадку в графі мети відвідування країни вказується, що людина приїхала працювати. Якщо всі правила були дотримані іноземним працівником, то він має право звернутися в банк країни, де працює, щоб тут оформити кредит. Шанси отримати подібний кредит виявляються досить високими, ось тільки терміни його будуть обмежені терміном дії трудового договору. Якщо людина не обтяжувала себе дотриманням формальностей і працює закордоном неофіційно, то кредит тут йому отримати не вдасться.

Складнощі оформлення

Багато банків не бажають укладати такі кредитні угоди тільки тому, що вони пов’язані з численними складнощами з проведенням операції, перевіркою представленої потенційним позичальником документації, розрахунком платоспроможності та ін. Так само при проведенні такої операції фінансові організації можуть стикатися з різноманітними юридичними питаннями.

Щоб уникнути всіх цих складнощів наші банки вважають за краще працювати тільки з клієнтами, які мають постійну реєстрацію і роботу на територію України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?