Новини світу кредитування та банківських послуг.

ЧИ МОЖНА ОФОРМИТИ ОНЛАЙН КРЕДИТ БЕЗ ПОРУЧИТЕЛІВ І БЕЗ ДОВІДОК?

В даний час багато хто хоче максимально спростити для себе процедуру оформлення кредиту і отримати гроші без зайвих довідок і, бажано, не виходячи з дому. У наш час розвитку інформаційних технологій це зовсім не складно, адже банки активно пропонують кредит без довідок і поручителів онлайн.

ПЛЮСИ І МІНУСИ

плюси:

  • спрощена процедура отримання позики;
  • розгляд по одному або двом документам;
  • швидкий розгляд заявки.

мінуси:

  • підвищена процентна ставка;
  • сума обмежена невеликими розмірами.


ЯК ОФОРМИТИ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

ПОЗИКИ НА ТОВАРИ

Придбання товарів в інтернет-магазині на кредитні кошти аналогічно позикам, які видаються в торгових точках. За такими кредитами для розгляду часто запитується тільки копія паспорта, рішення про можливість отримання позики приймається моментально.

Оформити кредит можна безпосередньо при виборі товару в інтернет-магазині. Для цього досить вибрати в якості способу оплати варіант «в кредит» і вибрати банк із зазначеного списку.

Протягом декількох хвилин надійде дзвінок банківського фахівця. Відповівши на кілька його питань, можна відразу дізнатися чи схвалена заявка. У разі позитивного рішення кур’єр разом з купленим товаром привозить кредитні документи на підпис.

Явна перевага таких позик в тому, що для їх отримання не потрібно відвідувати банк.

Все дуже просто оформляється і швидко вирішується. Однак за зручність доведеться і більше заплатити, позики на товари в інтернеті відрізняються порівняно високою процентною ставкою.

ЗАЯВКИ ОНЛАЙН НА СПОЖИВЧІ КРЕДИТИ

Практично всі кредитні організації надають можливість відправки заявки на споживчу позику через сайт. При цьому запитується основна інформація, виходячи з якої видається висновок про можливість кредитування.

Після надходження заявки в банк фахівець кредитної організації дзвонить клієнтові для уточнення потрібних деталей.

На даному етапі банківський співробітник вже може надати попередню інформацію: ліміт кредитування, розмір щомісячного платежу, приблизну суму кредиту.

Розглянувши кредитну заявку, банк повідомить своє рішення. Деякі кредитні організації вимагають особистого відвідування офісу банку для підписання кредитних документів. Іноді надається послуга виклику кредитного фахівця для оформлення заявки і кредитного договору.

Навіть в разі необхідності відвідувати банк процедура отримання грошей займе трохи часу, так як всі потрібні документи для підписання будуть вже заздалегідь підготовлені. Деякі банки пропонують більш привабливі умови кредитування при подачі заявки онлайн.

Подача заявки на споживчу позику онлайн через сайт – зручна можливість оформити гроші, не відвідуючи зайвий раз банк і не витрачаючи час на вибір оптимальної кредитної програми.

АЛЬТЕРНАТИВИ

КРЕДИТНІ КАРТИ З ДОСТАВКОЮ

Процедура отримання банківської кредитної картки максимально проста. Після заповнення заявки на сайті банку, можна відразу дізнатися рішення про можливість отримання карти. При позитивному рішенні карта в мінімальні терміни або доставляється додому, або відправляється Поштою.

Перевагою кредитних карт є існування пільгового періоду в погашенні суми позики.

При погашенні всієї суми боргу протягом цього періоду, відсотки за користування кредитними коштами не нараховуються. Однак якщо заборгованість не буде погашена в зазначений термін, що застосовується процентна ставка набагато вище, ніж по звичайних споживчих кредитах.

МІКРОПОЗИКИ

Мікропозики також відрізняються простотою оформлення та отримання. Через сайт мікрофінансової організації можна направити онлайн-заявку, яка розглядається не довше години.

Мікропозики видаються на термін від тижня до року і в невеликих сумах. Сума позики за бажанням клієнта зараховується на банківський рахунок або карту, відправляється переказом або доставляється ндодому.

Процентна ставка по таких позиках досягає 2% в день.

Перевага мікрокредитів в тому, що їх можуть отримати навіть безробітні і клієнти з негативною кредитною історією. Це робить позикові кошти доступними для тих, хто не може отримати кредит в банку. Незважаючи на підвищені процентні ставки по онлайн кредитам без забезпечення і без довідок, отримання таких позик може бути оптимальним рішенням тоді, коли швидкість і зручність отримання коштів мають пріоритетне значення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?