Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чи може ПП отримати кредит без застави?

При стабільному ринку можливості для приватних підприємців складалися з:

1. Овердрафтів (беззаставний овердрафт в Євробанку становив до 20% від щомісячного обороту клієнта по рахунках в банку або до планового обороту – для клієнтів, які не мають достатньої історії співпраці з банком, сума від 25 тис. грн. До 1 млн. грн.);

2. Беззаставний споживчий кредит (різні банки пропонували різні суми, найбільші на ринку – до 250 тис. грн. Однак позика надається головним чином як фізичній особі, а не на бізнес, Євробанк такий продукт ще не запустив);

clip_image0013. Ліміт на кредитну карту (в Євробанк – до 200 тис. грн., при ухваленні рішення враховуються різні аспекти підтвердження платоспроможності клієнта, включаючи, крім доходів, особисті активи).

Кредитування під бізнес-план чи інше кредитування на розвиток бізнесу (інвестиційні кредити або кредити на поповнення оборотних коштів), беззаставні програми на ринку не були поширені, оскільки в останні роки економічної нестабільності для банків було складно оцінювати платоспроможність позичальників без забезпечення кредитів заставою.

На поточний момент абсолютна більшість банків (включаючи Євробанк) припинили програми кредитування в очікуванні стабілізації політичної обстановки, оскільки у разі ескалації поточної конфліктної ситуації подальше погіршення економічних умов у країні і падіння кредитоспроможності позичальників (будь-яких категорій) залишається досить імовірним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?