Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чи дають кредит студентам: де студентові взяти кредит?

Студент – людина найчастіше небагата. Пошуки свого покликання, наполегливе оволодіння обраною спеціальністю не дозволяють студентам працювати повний день і претендувати на гідну зарплату. Тим не менше , Учнівська молодь потребує грошових коштів, тому багатьох її представників хвилює питання: чи дають кредит студентам і як можна отримати споживчу позику? Спробуємо відповісти на це питання.

Споживчий кредит – тільки платоспроможним позичальникам

Жоден банк не хоче залишитися в збитку, тому питанню платоспроможності клієнтів приділяється пильна увага. Оскільки студенти у всі часи були бідними, банки досить неохоче видають їм споживчі кредити, накладаючи ряд обмежень:

1. Вік позичальника.

Більшість банків видає кредити особам не молодше 21 року. У цьому віці студент вже навчається на 3-4 курсі, має більш чіткі плани на майбутнє, багато працюють. Середній вік студента, який може отримати кредит – від 22 років. З певною обережністю банки відносяться до військовозобов’язаних студентам.

2. Забезпечення.

Багато фінансових установ прагнуть убезпечити себе від неповернення позики, тому вимагають забезпечення по кредиту. У ряді випадків банк видає кредити навіть позичальникам від 18 років – за умови гарного застави у вигляді нерухомості або 1102206_52012894автомобіля.

3. Робота і дохід.

Часто, щоб отримати кредит, студент повинен мати постійне місце роботи і стаж на ньому не менше 6 місяців. При цьому загальний трудовий стаж повинен становити від 1 року. Також банк дивиться на співвідношення доходів позичальника і суми виплат по кредиту.

Освітній кредит: деякі особливості та тонкощі

Де студентові взяти кредит, коли банки так неохоче дають позики? Трохи простіше отримати гроші для оплати освіти. Багато банків готові стати спонсорами освіти, але і тут є свої нюанси. Деякі кредитори готові дати гроші на навчання тільки у вітчизняних ВНЗ, або виходячи з чіткого списку конкретних навчальних закладів. Щоб отримати кредит на освіту, студент повинен представити ряд документів:

– Паспорт громадянина;
– Договір з ВУЗом;
– Заява.

Сума кредиту на освіту зазвичай становить не більше 90% від загальної вартості, але процентні ставки (від 10 до 20%) і терміни виплат (від 6 до 16 років) у всіх різні. Нерідко освітній кредит, на відміну від споживчого, можна погасити достроково.

Мікропозик і кредитні карти: оптимальний варіант вирішення ряду проблем

Відповідаючи на питання, чи може студент взяти кредит, варто звернути увагу на такі види позик як кредитні картки та мікропозик. Кредитна карта з певним лімітом,  може використовуватися до трьох років. Відсотки по карті складають до 27%, однак багато банків встановлюють пільгові терміни – зазвичай 1-2 місяці, під час яких можна користуватися картою без відсотків. Отримати кредитну карту може будь-який студент у віці від 18 років, при цьому не потрібно забезпечення, довідки про доходи і безперервного робочого стажу. Обов’язковими умовами отримання картки є громадянство, постійна реєстрація в місті, де розташовується банк, документ з вищого навчального закладу.

Незалежно від того, який саме вид кредиту вибере студент, слід максимально серйозно зважити всі за і проти, оскільки будь-яку позику доведеться обов’язково повертати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?