Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чому відмовляють в видачі кредиту по онлайн-заявці.

Головна причина отримання відмови в оформленні кредиту – погана кредитна історія. Але у кожного причини свої. Ми вирішили поспілкуватися з людьми, які кредит так і не отримали. Потенційні позичальники розповіли нам, чому так і не отримали кредитні кошти.
Згідно з результатами нашого опитування, в 20 відсотках випадків клієнти не отримали жодної відповіді на свої заявки.
У деяких випадках кредитна пропозиція залишалась нереалізованою з тієї простої причини, що втратила свою актуальність для клієнта.
clip_image001

Як відомо, банки встановлюють певний віковий ценз. Так, оформити позику в банку Ренесанс Кредит можуть громадяни України, яким вже виповнилося 25 років. Не вникаючи в умови оформлення кредиту люди, часто упускають цей момент.
«Мені відмовили в оформленні кредиту через маленьку заробітну плату, а також – тому, що мені зараз тільки 21», – пояснює Валерія, яка спробувала оформити позику в банку Ренесанс Кредит. «Зараз мені 18. Саме це і послужило причиною відмови », – ділиться Анастасія, яка отримала відмову в цієї ж фінустанові.
Буває також, що самі клієнти, більш детально вивчивши пропозиції, відмовляються від них. «Розраховував на кредит в цьому банку, але пропозиція мені не підійшла. Вони видають кредит на карту. І навіть якщо ти не користуєшся цими грошима, все одно щомісяця потрібно оплачувати відсотки », – розповідає Олександр.
І, нарешті, причина, яку найважче виправити: погана кредитна історія. «Хотів отримати кредитку в Євробанку. Але не вдалося, так як, починаючи з 2008 року, перебуваю в чорних списках. Були проблеми з колекторами. Напевно, шансів вже немає », – скаржиться Вадим.

clip_image002

А ось Лариса, маючи 7-місячне прострочення в Терра Банку , сподівається отримати кредитку в Євробанку . Співробітниця банку повідомила їй про можливість рефінансування проблемного кредиту. Зараз ситуація розглядається банком.
Як показує наше опитування, головними причинами, за якими клієнт, який залишив заявку на отримання кредиту, в кінцевому результаті не оформив позику, є наступні:

  1. Не передзвонили;
  2. Не дозволив віковий ценз.
  3. Клієнт більше не потребує кредитних коштів.
  4. Клієнт більш уважно вивчив умови, і вони його не влаштовують.
  5. У клієнта погана кредитна історія.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?