Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чому так популярні моментальні кредитні карти

Реалії сьогоднішнього фінансового світу вимагають від банків, магазинів та інших постачальників послуг швидко реагувати на зміни і задовольняти всі потреби клієнтів, а вони часто бувають вельми капризні. Хоче покупець отримати що або саме тут і саме зараз, а готівки з собою немає. Йти у відділення банку і оформляти позику справа клопітка. Займати у знайомих хочеться ще менше.

Саме для цих випадків і придумані моментальні кредитні карти. Оформити їх можна дуже швидко і практично відразу використовувати за прямим призначенням. Цей продукт задовольняє всіх: клієнт отримує можливість задовольнити свій каприз, магазин продає товар з вигодою для себе, а банк отримує клієнта, який оплачує його послуги, та й потенційно стане його постійним клієнтом.

Принцип дії моментальної кредитки такий же, як і у звичайної карти: з кредитного рахунку клієнта за безготівковим розрахунком оплачується товар, або знімається готівка клієнтом в будь-якому банкоматі.

article442Основна особливість такого виду позики в тому, що карта, яку видають клієнту, не є іменною, так як видається йому в день звернення. Кредитний ліміт встановлюється на неї протягом одного дня, а частіше протягом однієї години. Однак така карта і найменш захищена. Крім підпису на ній немає ніякого підтвердження її належності конкретній людині. У зв’язку з цим деякі магазини відмовляються приймати до оплати подібне платіжний засіб, та й залишивши, помилково карту в банкоматі іншого банку, довести права на неї буде дуже проблематично.

Як правило, для оформлення подібної позики буде потрібно лише паспорт громадянина РФ, дуже рідко просячи представити додатковий документ. Підтвердження зарплати найчастіше не потрібно. Оформивши анкету у представника банку, який треба сказати, часто присутня безпосередньо в магазині, клієнт отримує картку, ліміт на якій поки не встановлений. Після недовгого розгляду заявки, часто близько 30 хвилин, встановлюється ліміт. Все, можна починати користуватися кредитними грошима. Крім того можливо оформити таку кредитку в онлайн режимі, тобто навіть не виходячи з дому, а вже після прийняття позитивного рішення її можна забрати в найближчому відділенні банку-кредитора, підписавши кредитний договір

Моментальні кредитні карти мають і ще одну особливість: дорожнечу в порівнянні з іншими банківськими продуктами. Це обумовлено швидкістю оформлення і великим ризиком неповернення такого кредиту. Процентна ставка за позиками такого роду складає 36 – 42%, але зустрічаються пропозиції зі ставкою в 57%. Крім того пільговий період в цьому продукті найчастіше передбачений тільки на безготівковий розрахунок, крім того він дещо менше стандартного пільгового періоду, а іноді і взагалі відсутній.

Часто моментальні кредити видаються постійним клієнтам, або учасникам зарплатних проектів, або пенсіонера, які довірили свої щомісячні доходи банку-кредитору. Такі вимоги до користувачів пов’язані з бажанням банку максимально убезпечити себе від фінансових втрат через неплатників по кредитних заборгованостях.

Крім річного відсотка за користування грошима, клієнт повинен буде оплачувати послуги банку по обслуговуванню рахунку. Це може бути щорічний платіж або щомісячний. Крім цього банк може стягувати кошти за випуск, перевипуск пластикової карти.

Зробимо висновок: моментальні кредитні карти вигідні тим, що їх швидко можна оформити і отримати навіть в магазині, ліміт на них встановлять протягом короткого тимчасового проміжку. Проте такий вид послуг дещо дорожче стандартного позики і має менший захист, в порівнянні з іменною кредитною карткою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?