Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чому мільйони європейців не користуються фінансовими послугами?

За результатами дослідження, проведеного компанією MasterCard, тільки на території Західної Європи кількість населення повністю або частково ізольованого від банківських послуг, становить 93 млн. чоловік.
Середній вік європейців, які не мають доступу до банківських послуг, становить 40 років, 81% з них все життя живуть у своїй країні. Вік населення, яка недоотримує фінансові послуги, тобто не має доступу до електронних платежів – такий же. 83% з них жили у своїй країні все життя.
Обидві групи аргументують відсутність рахунку в банку однаково. Чверть опитаних посилається на те, що у них немає достатньої кількості грошей. Іншою причиною є те, що вони не потребують банківському рахунку, cards_88x88.jpg.aspxїм не можна його відкривати, їм не подобаються банки або вони не довіряють банкам.
Велика частина цих груп оплачує оренду (98%) або комунальні послуги (95%) готівкою, і зберігає свої гроші в коробках, ящиках та інших таємних пристосуваннях. Близько 66% опитуваних мають у наявності мобільний телефон і стільки ж не вміють користуватися мобільним банкінгом. Комп’ютером користується лише чверть з фінансово ізольованого населення Європи.
Дослідження MasterCard також показало, що 54% ​​респондентів зацікавилися передплаченими картками і хотіли б дізнатися про них більше, а 39% заявили, що передплачені картки відповідають їхнім фінансовим потребам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?