Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чому банки встановлюють мінімальний розмір часткового дострокового погашення кредиту?

Позичальник має право погасити кредит достроково повністю або частково, подавши відповідну заяву за місяць, якщо менший строк не передбачений договором. Однак деякі банки можуть встановлювати мінімальний розмір для часткового дострокового погашення позики.

Чому одні банки так роблять, а інші ні?

Банки, що встановлюють мінімальний розмір для дострокового часткового погашення кредиту, в основному прагнуть підвищити прибутковість: mat_23367встановлена ​​планка або« відбиває »у клієнта бажання достроково погашати кредит, або віддаляє дату погашення до моменту накопичення потрібної суми. А цей день може настати і не скоро – гроші адже мають властивість "танути" руках. А банк за цей термін нараховує відсотки.

Якщо говорити про наш банк, то ми не встановлюємо ніяких обмежень по сумі та терміну дострокового погашення. Хай краще задоволений комфортними умовами клієнт повернеться до нас ще раз за повноцінним кредитом, ніж через подібних хитрощів переплатить за перший кредит, а другий візьме вже в іншому місці.

Таким чином, у нашому банку позичальник може погасити кредит у будь-якій сумі в день звернення в банк. При цьому клієнт, виробляючи часткове дострокове погашення, сам вибирає: зменшити суму щомісячного платежу або, навпаки, залишити суму регулярного платежу незмінною, але при цьому зменшити термін виплати кредиту. При будь-якому варіанті дострокового погашення сума процентів перераховується, що дозволяє економити і час, і власні кошти позичальника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?