Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чому банки більше не видають кредитні картки?

Більшість українських банків призупинили видачу кредитних карт, або кредитування взагалі. З якої причини було прийнято дане рішення, коли фінустанови планують відновити кредитування, і де все ще можна оформити бажаний кредитний пластик, відповіді на питання.
У ВТБ Банку нам повідомили про те, що оформлення кредитних карт призупинено на даний момент у зв’язку зі складною політичною ситуацією в країні. Але протягом місяця кредитування буде відновлено.
Співробітниця ОТП Банку порекомендувала звернутись до відділення вже після травневих свят. Оскільки саме тоді планується відновлення кредитування.

clip_image001

Отримати кредитну карту в Ощадбанку Росії можливо, але тільки в тому випадку, якщо ви вже є клієнтом банку. «Видача кредитів і кредитних карт припинена у зв’язку з нестабільною політичною ситуацією в країні. Зараз кредитуємо тільки учасників зарплатних проектів », – розповів співробітник колл-центру.
У Платинум Банку стверджують, що у зв’язку з нестабільною політичною ситуацією в країні почастішали випадки шахрайства. Тому фінустанова змушена було призупинити кредитування з метою перегляду скорингової системи (авт. системи оцінки кредитоспроможності особи, заснована на численних статистичних методах).
Банк Ренесанс Кредит тимчасово призупинив свою кредитну діяльність, і надає можливість оформлення позики тільки постійним клієнтам, для яких діє спеціальна акційна пропозиція.
Банк Русский Стандарт оформляє тільки товарні кредити. Можливість отримати іншого роду позики на даний момент відсутня.
Припинена видача кредитних карт і в Дельта Банку . Але у фінустанові обіцяють, що незабаром кредитування буде відновлено.
ПУМБ тимчасово не видає ні кредити, ні кредитні карти. Інформація про те, коли кредитування буде відновлено, поки відсутня.

Водночас, оформити картку, як і раніше, можна в ПриватБанку . Для отримання кредитки необхідно звернутись в одне з відділень. Регламент оформлення складає до 15 хвилин. Кредитний ліміт встановлюється кредитним комітетом. Максимально можливий ліміт – до 15 тисяч гривень.
Оформити кредитну карту можна і в Альфа-Банку . Для цього потрібно звернутися у відділення, або заповнити анкету на сайті фінустанови.
Для оформлення кредитної картки в Банку Траст потрібно звернутися у відділення, маючи при собі довідку про доходи, паспорт та ідентифікаційний код.
Як бачимо, більшість банків, що припинили видачу кредитних карт, обіцяють відновити кредитування вже найближчим часом. Зараз же найбільші фінустанови країни в більшості своїй утримуються від надання позичок, особливо, коли мова йде про кредитні картки.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?