Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чоловіків більше цікавлять кредити в інтернеті, ніж жінок

За даними Яндекс.Метрики? кнопки «взяти кредит» і «розрахувати кредит» натискають в інтернеті 60,1% користувачів-чоловіків і 39,9% жінок.

diagrama_kreditu_600x338.jpg.aspx

Якщо зробити збірний портрет клієнта-позичальника – це чоловік 25-34 роки, який цікавиться технікою, любить подорожувати, ходити в кіно, досить багато читає, має або мріє про автомобіль, і зручний побут. Так само це молода людина, яка із задоволенням читає про бізнес, кулінарію і небайдужий до сімейних цінностей.
Неохоче погоджуються на кредити он-лайн люди, які підтримують у своїх статусах в інтернеті здоровий спосіб життя. Відвідуваність сторінок з пропозиціями кредиту серед таких користувачів близька до нуля.
Не розглядають в якості потенційних клієнтів інтернет банкінгу людей пенсійного віку, а так само жінок, старших 45-ти років. Це покоління занадто консервативно – пояснюють банкіри.
«Сегмент« бабусі 45-ти років »- це теж наш улюблений сегмент, ми в ньому працюємо, в Україні він великий. Загнати їх в он-лайн нереально практично. Навіть якщо вона буде щось там дивитися, але швидше за все цей бар’єр у цієї публіки величезний. У нас до цих пір під питанням, як з ними таки ж працювати, але в он-лайн він переводиться складно. Це офф-лайнові клієнти », – розповідає Олена Шостак, директор з розвитку роздрібних продуктів Альфа Банку .

За даними пошукових систем, левова частка запитів на кредити в інтернеті випадає на Дніпропетровську область, за нею йдуть клієнти банків з Одеської області, далі – Київська, Львівська області і Республіка Крим.

Топ-5 міст України по попиту на кредити он-лайн

Міста
Колл.запросов по кредиту
Попит

Дніпропетровськ
20420
88%

Донецьк
31777
78%

Одеса
17701
73%

Запоріжжя
12034
73%

Київ
18214
72%

Дослідники компанії GFK підрахували, що кредити є третіми в рейтингу користувачів банківських послуг. Перевищують популярність лише платежі і використання карт – зарплатних, розрахункових, накопичувальних.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?