Новини світу кредитування та банківських послуг.

Чемпіонат світу з футболу та курси валют: чи є зв’язок?

Як стверджують аналітики, мундіаль не вплине на ринки валют, оскільки витрати туристів не варто порівнювати з обсягами міжнародних валютних ринків. Проте, на кон поставлені чималі гроші. Хто і скільки заробить на чемпіонаті світу з футболу 2014.
Призовий фонд НС 2014 становить $ 576 млн., що на 37% більше в порівнянні з попереднім чемпіонатом. Переможець мундіалю отримає грошовий приз у розмірі $ 35 млн., володар другого місця – $ 25 млн., бронзовий призер – $ 22.
Володар четвертого місця отримає $ 20 млн. Учасники чвертьфіналу – $ 14 млн., а команди, які пройдуть в 1/8 – по $ 9 млн. Ті ж, чия боротьба закінчиться на першому етапі, отримають по $ 8 млн.
Як стверджують експерти, головний ефект від спортивного свята важко виміряти конкретною сумою, але від нього, в першу чергу, залежить репутація та імідж Бразилії.

clip_image001

«Макроекономічний ефект чемпіонату для Бразилії занадто малий, економіка країни занадто велика. Проведення чемпіонату додасть до ВВП Бразилії тільки 0,4% протягом 10 років, передбачувані витрати на інфраструктуру становлять 0,7% від загального інвестиційного плану країни на 2010-2014..
– Традиційно основні інвестиції будуть направлені в міський транспорт, порти, аеропорти, стадіони і туристичну інфраструктуру. Головний ефект від спортивного свята важко виміряти у твердій грошовій сумі, це репутація та імідж Бразилії у світі.
Інвестиційне співтовариство сьогодні робить ставку на те, що перемогу здобуде господар чемпіонату. Так, за підрахунками компанії Colliers, проведення чемпіонату світу на своїй землі збільшує шанси на виграш до 63%.

clip_image002

У футбольному професіоналізмі бразильців мало хто сумнівається, плюс за них будуть рідні стіни. Звичайно, у футболі, як і в будь-якому спорті, завжди присутній елемент випадковості. І точність прогнозів тут набагато нижче, ніж при прогнозуванні котирувань акцій або валютних пар.
Тим не менш, ми вважаємо, що чемпіонат світу з футболу 2014 це не тільки спортивне свято і блискуче видовище, а й привід заробити
.
Заробити на Чемпіонаті світу з футболу 2014 може кожен, адже букмекерські контори охоче приймають ставки як в режимі он-лайн, так і безпосередньо в офісі установи. І хоч мундіаль не в змозі вплинути на ситуацію на валютних ринках, але вплинути на стан гаманця фанатів дуже навіть може: як в позитивну, так і в негативну сторону.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?