Новини світу кредитування та банківських послуг.

Часті питання кредитних позичальників

Сьогодні багато людей користуються послугами банківських організацій в області кредитування. При цьому залишається велика кількість громадян, які задаються численними питаннями, а тому можуть не вирішуватися на отримання того чи іншого кредиту.

Яку валюту кредиту вибрати?

Всі знають, що багато фінансових організацій погоджуються видавати позичальникам кредити в різній валюті. Позики в іноземній валюті здаються особливо привабливими через низькі річні ставки. Фахівці не рекомендують користуватися такими кредитами, тому що точно спрогнозувати курсові коливання не може жоден фахівець і позичальник може потрапити в серйозні борги. Винятком є тільки ситуації, коли людина отримує заробітну плату в іноземній валюті. 

Куди звернутися позичальникові в разі порушення його прав?

Держава стежить за правами позичальників і не допускає їх порушення. Якщо позичальник зловив свого кредитора на якомусь обмані, він може звернути в Спілку захисту прав споживачів, Нацбанк і деякі інші організації. Існує ряд громадських організацій, які готові допомогти кожній людині, чиї права утискаються кредитними установами. Як варіант, можна подати позов до суду, головне, не потрібно боятися таких дій. 

На що слід звертати особливу увагу при вивченні договору?

При укладанні будь-якої кредитної угоди її учасники підписують документ. У ньому розписується вся інформація про угоду. Жодне така угода не можна підписувати без ретельного вивчення. При прочитанні документа особливу увагу слід завжди приділяти розділам, де вказується повна вартість кредиту, де розписуються штрафні санкції за порушення виплати кредитного боргу, де вказано графік платежів. 

Що собою являє експрес-кредит?

У більшості випадків під такими термінами ховаються кредитні програми, за якими на недовгий термін можна отримати кредит на товар. Найчастіше кредит видається саме для придбання якогось потрібного людині товару і в такому випадку позичальник навіть не отримує позикові кошти на руки – вони переводяться за безготівковим переказом продавцю. 

Що таке кредити на невідкладні потреби?

Подібні кредитні програми відносяться до числа найбільш поширених. Це різновид споживчого кредиту, за яким позичальник отримує потрібну йому грошову суму. Ці гроші він може отримати безготівковим переказом на свою діючу карту або готівкою прямо в касі кредитора. Особливість такого кредиту полягає в тому, що людині не доводиться розповідати кредитору, на які цілі витрачаються кредитні гроші. 

Як банківські організації перевіряють потенційних позичальників?

Перевірка залежить від того який саме кредит бажає отримати людина. У разі невеликого кредиту банк може обійтися простою перевіркою заповненої анкети і паспортних даних. У разі, коли позичальник подає заявку на великий довгостроковий кредит, йому слід підготуватися до більш серйозних перевірок, в ході яких потрібно буде надати документи, що підтверджують доходи. Так само не вийде уникнути в такому разі перевірки кредитної історії, по якій банк розуміє, наскільки благонадійним є потенційний клієнт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?