Новини світу кредитування та банківських послуг.

Боржники за кредитами

У нинішній країні можна по пальцях перерахувати, хто не був боржником по кредитах. А хто не був, той не застрахований від того, що буде. Тому не ставитеся до мене строго. Нас, тих, які беруть, все одно більше. Тому що тих, які дають одиниці. Але у них дійсно великі гроші .

Не будемо їх за це дорікати або ненавидіти. Вони зуміли заробити на ситуації. Нас, потенційних боржників по кредитах і не потрібно було особливо просити. Ми самі, як зомбовані полізли в цю петлю.

Адже кредити лунали, по суті, на предмети розкоші, ну або просто на непотрібні (або не особливо потрібні) речі. Новий холодильник, великий телевізор, крутий телефон. Без цього всього цілком можна було б прожити.

Ось на хліб і ліки банк грошей не дасть. Раптом ти завтра ноги протягнеш. Як будеш кредит віддавати? Таких боржників за кредитами банку не потрібно.

Було б все в країні стабільно, була б у всіх впевненість у завтрашньому дні, брали б кредити і виплачували вчасно.

І банки, бачачи, що все добре, та гладко, знижували б процентну ставку. І іпотека була б не темою для насмішок, а реальною можливістю для багатьох сімей вже зараз мати свій куток.

Але трясе поки наше суспільство. Ціни ростуть, людей звільняють, робочі місця скорочуються або залишаються копійчані. Звідси і боржники по кредитах з’являються.

Ось і думають банкіри, як би скоріше, так побільше урвати, оскільки незрозуміло, що далі буде. Тому і термін кредиту невеликий і відсотки великі, тому що, якщо що, то банк ніби як вже відбив добру частину.

І що нам залишається в такій ситуації? Тільки приймати правила гри. Якщо банк припускає, що ми можемо вчасно не повернути належне, так не будемо обманювати його очікувань. Яка б важка не була фінансова ситуація в країні, але на місці звалився банку ще ніде не побудували дитячий садок або спортмайданчик, тільки новий банк. Навіть у період кризи кількість кредитних організацій продовжувала рости.

І боржників по кредитах стає все більше. І не наша в тому вина, з Вас приклад беремо, панове банкіри. Так і живемо за старою Руській традиції: «Дають – бери, а б’ють – тікай!»

Позичальник спочатку знаходиться не в рівному становищі з банком. На боці банку потужні юридичні управління, що відстоюють їх позиції в судах. На стороні банків великі фінансові гаманці, що дозволяють лобіювати прийняття вигідних їм законопроектів. На стороні банків організована структура, команда маркетингових фахівців, вигадувати, як би ще заманити до себе нових споживачів, на яких людських почуттях можна зіграти.

А що може клієнт? Може він, наприклад, поміняти умови кредитного договору? Звичайно, ні! А чому? Адже договір, це угода двох рівних сторін. Але тоді банк грошей просто не дасть. Ось і доводиться погоджуватися на те, що є і підписувати договір не дивлячись, лише б дали. Свого роду шантаж.

Як і у всьому. Не хочеш бензин по тридцятці за літр – ходи пішки. А те, що він повинен у Росії копійки коштувати нікого не хвилює.

Тому не судіть строго, допомагав я, і буду допомагати боржникам за кредитом. І розповідати буду, як ці самі кредити не платити . Якщо важко в країні, так давайте цю тяжкість порівну ділити, а не звалювати на одні плечі і вмовляти: потерпи ще трохи, скоро легше буде.

А нам, боржникам по кредитах, і так вже легко. І все у нас налагодиться, і кредити ми повернемо сповна, ось тільки стабільності дочекаємося. Все вірно, ВИ ТІЛЬКИ Потерпи трохи, ПАНОВЕ БАНКІРИ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?