Новини світу кредитування та банківських послуг.

Бонусні карти і програми лояльності від українських банків

На сьогоднішній день в Україні існує два основних види зарахування бонусів на карти. Бонусні програми для власників платіжних карт у вигляді зарахувань реальних грошей і нарахування бонусів, які можна обміняти на всілякі товари / послуги. Бонуси можуть нараховуватися, як в рамках програм лояльності на всі класи карт, так і на карти певної платіжної системи.

За три квартали 2013 року обсяг безготівкових операцій з використанням платіжних карт збільшився на 75,3%, порівняно з аналогічним періодом 2012 року, і становить понад 108 мільйонів гривен. Такий розвиток в українців культури безготівкових розрахунків за допомогою карт, стимулював конкуренцію серед банків, це і вплинуло на розвиток різноманітних бонусних систем.
.
1. Преміальна золота карта «Альфа Maxi» від Альфа-Банку

Золота ко-брендова кредитна карта, дозволяє отримувати знижки та накопичувати бонуси як за використання в магазинах партнерах програми MAXI, так і за будь-які інші покупки з карти. Накопиченими бонусами можна розплатитися в будь-якому з магазинів партнерської мережі програми лояльності Maxi.

clip_image001Партнерська мережа програми включає ключових гравців ринку у сфері товарів і послуг – від мережі АЗС, ресторанів і супермаркетів електроніки і до магазинів одягу, книгарень, туристичних агентств і страхових компаній. На сьогоднішній день дія карти поширюється на торгові точки Києва, Харкова, Дніпропетровська, Донецька, Львова, Сімферополя та Одеси.

Відкриття карти – безкоштовне. Тарифікується тільки погашення електронних грошей MAXI, взятих в кредит, ставка 27%. При випуску карти банк надає кредитний ліміт до 20 тис. грн.

"Розмір кредитного ліміту затверджується індивідуально для кожного клієнта на підставі наданих даних та історії покупок в компаніях учасниках програми лояльності MAXI".

Також Альфа-Банк пропонує альтернативну карту кредитну карту Gold Максимум. Карта дозволяє отримувати знижки, бонуси та інші привілеї від платіжної системи MasterCard, як в Україні, так і по всьому світу. Відкриття і річне обслуговування по карті Gold Максимум абсолютно безкоштовне.

2. Карта VISA від Імексбанку :

Карта дозволяє скористатися функцією cash-back при розрахунках у торгових мережах. Розраховуючись в різних торгово-сервісних підприємствах, власники бонусних карт отримують на картковий рахунок певний відсоток вартості товару або послуги.

Вартість обслуговування таких карт залежить від обраного тарифу та типу карти. Відсоток бонусної винагороди також залежить від типу (класу) картки клієнта: Electron – 0,5%, Classic – 0,75%, Gold і Platinum – 1%. Бонусна програма для карт класу Electron і Classic поширюється тільки в рамках платіжної системи VISA. Власники карток класу Gold або Platinum можуть користуватися усіма знижками, бонусами, привілеями та преміальними пропозиціями, незалежно від платіжної системи.

"Все більше українців-власників платіжних карт відчувають переваги даної послуги і більше користуються даною послугою. Всі клієнти Імексбанку, які оформляють платіжні картки VISA, автоматично підключаються до даної послуги".

3. Програма Бонус + від ПриватБанку :

У «ПриватБанку» працює спеціальна бонусна програма «Бонус Плюс». До програми підключені звичайні пластикові картки, як кредитні, так і зарплатні, пенсійні і т.д. Кошти на бонусному рахунку можна витратити тільки на оплату товарів у торговій точці мережі, для цього при оплаті потрібно вказати касиру, що оплата з бонусного рахунку.

"На сьогоднішній день в Україні в мережі" Бонус Плюс "працює більше 36 тис. торгових точок у всіх регіонах України, в тому числі і найбільші мережі продуктових магазинів, аптек, салонів електроніки та побутової техніки, закладів громадського харчування, транспортних та авіаційних компаній. Клієнт отримує від 3 до 20% при оплаті в торгових точках національної програми лояльності «Бонус Плюс» ", – прокоментували в прес-службі Приватбанку.

Відкриття та обслуговування такої карти залежить від класу карти. Наприклад, відкриття та обслуговування картки «Універсальна» класу Electron абсолютно безкоштовно. А ось карти класу Gold хоча і випускаються безкоштовно, але за обслуговування доведеться заплатити 500 грн/100 USD/100 EUR на рік (залежно від обраної клієнтом валюти карт-рахунку).

4. VisaGold і VisaPlatinum від ПУМБ :

Для власників карт класу VisaGold і VisaPlatinum банк розробив нарахування бонусів в рамках ко-брендової програми з МАУ. Розраховуючись за покупки за допомогою такої карти в Україні, закордоном і в Інтернеті, клієнт отримує милі, які йому нараховуються на рахунок Панорами МАУ. Ці милі можна використовувати для отримання знижок при купівлі квитків МАУ, для отримання бонусних квитків і т.д. За кожні 20 грн., які клієнт витратив в торгово-сервісній мережі (у магазинах) при розрахунках за товари / послуги, йому нараховується 1 миля . Банк продає такі карти не окремо, а в пакеті послуг (куди входить багато сервісів). Відповідно обслуговування картки входить у вартість пакету. Наприклад, обслуговування картки Visa Gold з підключенням пакету послуг «Комфортний +» обійдеться в 699 грн. на рік.

Також у банку діє дисконтна програма лояльності StarClub. У цій програмі беруть участь всі діючі карти ПУМБ. Суть програми полягає в тому, що клієнти, які розраховуються будь-якою картою ПУМБ в магазинах-партнерах, отримують знижки 3-20%. Програма StarClub об’єднує більше 260 партнерів, серед них – установи та підприємства з широкою мережею торгових точок по всій території України.

5. Програма лояльності від Укрінбанку :

Банк випускає карти, які дозволяють скористатися функцією cash-back при розрахунках у торгових мережах. При розрахунках на території України повертається 1% від суми покупки. А от при проведенні покупки за межами України – 2%. Дана функція поширюється на зарплатні картки, які випускаються безкоштовно.

"Кількість клієнтів бажають отримати карту з кожним днем збільшується, а в силу того, що акцент зроблений на клієнтів зарплатних проектів – спрацьовує, також, ефект« сарафанного радіо ".

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?