Новини світу кредитування та банківських послуг.

“Безрозсудна позика” – це кредит в ломбарді!

Короткострокові ломбардні кредити це найшвидший і простий спосіб отримання необхідних коштів, особливо це стосується позичальників з поганим кредитним рейтингом і тих, кому терміново потрібна готівка.

Головна відмінна риса ломбардів – це надання коштів швидше банку, так як тут відсутня перевірка кредитної історії і рівня платоспроможності. Справа в тому, що ломбард миттєво знижує ризик втрати коштів шляхом прийняття в заставу майна позичальника.


Але разом з тим, в ломбарді не доводиться розраховувати на велику суму кредиту, як правило, мікрокредитування населення таким шляхом здійснюється на споживчі цілі. Умови надання позик в ломбардах є найбільш примітивними на банківському ринку.

Отже, ломбард надає кредити фізичним особам згідно з укладеним договором за рахунок залучених від юридичних або фізичних осіб коштів. У роки кризи ломбарди стали дуже численними. У психології звичайного громадянина зміцнилася асоціація, що в ломбарди звертаються люди у вкрай безнадійному фінансове становище або ж шахраї, які намагаються позбутися вкраденого або отриманого незаконним способом майна.

Але подібні судження є помилковими. Співпраця з ломбардом може бути цілком вигідною, якщо строго дотримуватися всіх умов надання позики.

Адже найперше і основна перевага ломбарду – не потрібно збирати ніяких довідок про підтвердження платоспроможності. Єдине, що потрібно надати кредитору – це паспорт і заставу.

Наступна перевага кредиту з ломбарду – швидкість оформлення. Не потрібно чекати рішення про видачу або невидачу грошей, як у випадку з банком, тут все «вирішується» миттєво прямо у відділенні ломбарду. Подальші дії вже залежать від самого позичальника, адже йому необхідно прийняти рішення: «брати» або «не брати», так як вартість даного кредитного продукту досить висока – від 0,5 до 1,7% в день. Крім того, середній термін кредитування становить всього три місяці (причому це тільки в великих ломбардах).

Що можна залишити в якості застави?

Найбільш часто в заставу в ломбарді залишають – ювелірні прикраси, золото, столове срібло, побутову техніку (від мобільних телефонів до пральних машин і телевізорів), цінні папери.

Великі застави у вигляді нерухомості та автомобілів приймають не всі ломбарди, так як це додаткова «метушня» з документами, які вимагають нотаріального засвідчення.

Які наслідки несвоєчасної виплати кредиту?

По-перше, в разі невиплати кредитних коштів та відсотків, кредитор має право залишити заставу собі, а в подальшому продати його. Але більшість ломбардів йде назустріч клієнтам і пролонгують кредит.

По-друге, так само як і банки, ломбарди нараховують штрафні санкції за простроченими позиками. Зате для сумлінних і дисциплінованих позичальників ломбарди вводять програми лояльності, які дозволяють мати знижку на наступний позику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?