Новини світу кредитування та банківських послуг.

Безпечні покупки в інтернеті з віртуальною картою Visa

Віртуальна карта Віза – це карта, за допомогою якої можна легко і комфортно здійснювати покупки в більшості інтернет-магазинів, особливо зарубіжних.

Visa є брендом № 1 в світі для здійснення безготівкових розрахунків, тому вона постійно розширює свої можливості крокуючи в ногу з часом. Нижче ми розглянемо докладніше, як створити і поповнити віртуальну карту, а також тарифи по ній і де її можна отримати.


Що таке віртуальна карта?

Покупки в інтернет-магазинах стають все більш популярними, тому банки та інші платіжні системи намагаються підлаштуватися під потенційних клієнтів і всерйоз починають займатися розробкою віртуальних карт – в цьому Visa досягла успіху. Однак не всі знають як зробити карту Visa Virtual та як користуватися нею.

Для початку потрібно купити, а точніше просто створити віртуальну карту. Так як це карта віртуальна, для розрахунків з її допомогою знадобляться тільки реквізити, які користувач отримає відразу після реєстрації карти. Однак про це пізніше. Головні помічники (вони ж і самі надійні) в отриманні Visa Virtual – банки .

Краще довірити створення карти саме банкам, адже в разі претензій з боку користувача можна буде мати абсолютно реального відповідача, якого не потрібно довго шукати і який завжди зможе допомогти з вирішенням виниклої проблеми. 

Також можна скористатися сайтами, які пропонують відкрити віртуальну карту, однак кожен замовник такої карти робить її на свій страх і ризик – ніхто не може гарантувати, що сайт не створений лиходіями.

У яких банках можна отримати карту Visa Virtual?

Віртуальними кредитними картами займаються банки, які є учасниками програми Visa International. Завести карту можна, просто прийшовши до відділення банку або зайшовши на його сайт (тільки офіційний). У українських банках можуть створити як гривневі карти Visa, так і карти інших валют для більш зручного здійснення покупок. Віртуальні карти відкривають практично всі банки, деякі стягують за це плату, а деякі пропонують їх як бонус за користування певними фінансовими пропозиціями. Наприклад безкоштовно та за декілька хвилин можна створити карту в інтернет банкінгу Приватбанку (в доларах, євро або гривнях).

Як поповнити віртуальну карту Віза

Щоб поповнити рахунок, досить зайти на свою онлайн-сторінку банку, в якому відкривалася віртуальна карта. Далі відбувається звичайний переклад з електронного гаманця на Visa. Також можна просто прийти до відділення того ж банку і поповнити рахунок допомогою готівки – в цьому допоможуть консультанти. Сама по собі віртуальна карта безкоштовна, проте деякі банки беруть за свою «велику допомогу» комісію у відсотках або фіксованій сумі – це залежить від того, який банк попадеться.

Переваги та особливості карти Visa Virtual:

  • не маючи інших платіжних карт, оплачувати інтернет-покупки можна за допомогою віртуальної карти;
  • за безпеку проведених операцій відповідальна компанія зі світовим ім’ям;
  • безоплатне утримання і поповнення карти;
  • мобільність – Visa Virtual легко управляється за допомогою особистого кабінету на сайті банку;
  • не має ніяких відмінних рис кредитних карт, але має реквізити, які і допомагають здійснювати покупки;
  • не може оплачувати покупки в реальних магазинах;
  • віртуальна банківська карта не дозволяє знімати з неї готівку;
  • послуги, що вимагають фізичної (кредитної) карти, не приймають Visa Virtual – бронювання готелів, квитків і т. д.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?