Новини світу кредитування та банківських послуг.

Бери кредит – отримуй подарунки: нові акції від банків.

Виграти відеореєстратор, смартфон або сертифікат на покупку побутової техніки може кожен, хто візьме участь в нових кредитних акціях банків. Детальніше про умови участі та розмірі призових фондів акцій читайте далі.
Всеукраїнський Банк Розвитку з 4 серпня по 1 листопада 2014 включно проводить акцію "Реальний драйв від ПАТ" ВБР "для клієнтів, які оформили кредитні договори на покупку автомобілів (нових або б/у). Скориставшись можливістю є шанс виграти один з 3-х відеореєстраторів номінальною вартістю 1 500 гривень!
Для участі в акції необхідно в зазначений вище період оформити кредитний договір на покупку нового або бувшого у використанні автомобіля. Акція проводитиметься в 3 етапи: з 04.08.2014 по 31.08.2014, з 01.09.2014 по 30.09.2014, з 01.10.2014 по 31.10.2014. Розіграш призу буде проводитись окремо по кожному етапу.

clip_image001

У банку Михайлівський з 28 липня по 21 вересня 2014 проходить рекламна акція "Великі можливості єдиної карти" з призовим фондом – 8 смартфонів моделі HTC S720e One X 16Gb. Мета акції – популяризація карткових продуктів банку: "Кредитної картки МТС" і "Преміальні кредитної карти МТС".
Кредитні картки є бонусними картками для абонентів мобільного оператора МТС з кредитним лімітом до 50 000 гривень та пільговим періодом кредитування до 60 днів. Розраховуючись Кредитною карткою МТС власник картки отримує бонуси для використання в програмі лояльності "МТС Бонус": 200 подарункових бонусів при здійсненні першої покупки по карті і 1 бонус за кожні 5 гривень покупки за допомогою карти.
Накопичені бонуси надалі можна використовувати на спеціальні подарунки: послуги зв’язку (мобільний інтернет, поповнення рахунку та ін.), Подарункові сертифікати (парфумерія, косметика, ресторанні послуги та ін.), Підписку на різні популярні журнали.

clip_image002

Банк Національний кредит проводить акцію "Подарунки за поповнення рахунку" від оператора мобільного зв’язку "МТС Україна", в рамках якої абоненти можуть отримати приємні подарунки. Для того щоб отримати подарунок, абоненту достатньо поповнити свій рахунок через найближчий термінал "Банк24 Національний кредит", яких налічується понад 5000 автоматів по всій Україні.
При поповненні абонент отримує персональне повідомлення про можливість отримати подарунок – телекомунікаційні послуги на суму до 20 гривень. Подарунок абоненту надається за додатковий платіж на суму, зазначену на екрані, і зараховується на бонусний рахунок на протязі 5 календарних днів.
Банк Траст і Брюс Вілліс, офіційне рекламне обличчя Банку, запрошують взяти участь у безпрограшній кредитній акції "Візьми кредит – отримай подарунок", яка проходить з 1 серпня по 31 жовтня 2014 року. За умовами акції, кожний клієнт у віці від 23 до 65 років, який оформив кредит готівкою на суму до 75 000 гривень у відділеннях або точках експрес-кредитування, отримує гарантований подарунок – подарункову карту мережі торгових супермаркетів побутової техніки «Ельдорадо» номіналом від 100 до 500 гривень.

clip_image003

Банк Контракт з 1 серпня по 30 вересня проводить акцію, за умовами якої приватні клієнти можуть безкоштовно отримати картки міжнародної платіжної системи Master Card. Для отримання карти Master Card Gold клієнту при відкритті карти необхідно поповнити свій рахунок на суму 150 гривень (або 15 доларів / 10 євро). Щоб отримати карту Master Card Maestro, Master Card Standard або Master Card Debit – необхідно поповнити рахунок на 50 гривень (або 5 доларів / євро).

Банк Фінанси та Кредит до 30 серпня 2014 пропонує особам старшого віку оформити пенсійну картку Банку з підвищеною відсотковою ставкою 15% річних на залишок власних коштів на картці, а також отримати гарантований бонус * при відкритті пенсійної картки в розмірі 100 гривень.

* Під бонусом мається на увазі не цільова благодійна допомога Банку в розмірі 100 гривень.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?