Новини світу кредитування та банківських послуг.

Бери дохід від вкладу авансом! Щотижневий огляд депозитів і ставок

Перший коротка робоча тиждень червня ознаменувалася появою двох нових депозитів з авансовою виплатою відсотків, які зацікавлять Вкладників, що бажають отримати бажаний прибуток весь й одразу. Ставки за депозитними вкладами, в більшій мірі, зберігають тенденцію до зниження. Приємний сюрприз тижня – акційна пропозиція одного з банків, адресована для пенсіонерів і дітей (до повноліття).

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ З ПОДАРУНКАМИ

УФС-Банк проводить одразу дві унікальні літні акції з гарантованими подарунками. Приміром, якщо вкладник банку вже має оформлений на дитину депозит "Дитячі мрії" , то, відвідавши відділення з паспортом, отримає персональний подарунок – рюкзачок.

clip_image001

Для пенсіонерів – власників пенсійних карт УФС-Банк приготував інший сюрприз – сувенірну продукцію у вигляді щоденника і ручки з символікою банку.
Подарунки для дітей і пенсіонерів можна отримати по 31 серпня 2014 року в будь-якому з відділень банку (крім м. Донецьк).

НОВИНКИ ТИЖНЯ

Платинум Банк з 10 червня ввів новий депозитний продукт із щомісячною виплатою відсотків і лояльними умовами дострокового розірвання під назвою "Гарантоване збільшення". Вклад оформлюється строком на 18 місяців під 22% річних у гривні та 10% у доларах. Процентна ставка при достроковому поверненні вкладу коливається від 2% до 21% річних у гривні та від 0,5% до 9% в доларах (залежно від періоду розірвання).
Діамантбанк з 10 червня по 1 вересня 2014 пропонує скористатися акційною депозитною пропозицією з авансовою виплатою процентів на поточний рахунок вкладника. Депозит "Миттєві відсотки" можна оформити на термін 100/200/400 днів під 19% / 18% / 17% річних у гривні, 8% / 7,75% / 7,5% у доларах і 6,5% / 6, 25% / 6% в євро. Можливість поповнення відсутня. Дострокове повернення вкладу проходить за ставкою 0% річних.
У Місто банку з 10 червня також діє вклад без права поповнення з виплатою відсотків авансом. Депозит відкривається на термін 6, 9 або 12 місяців під 18,5% / 20,5% / 21% річних у гривні, 9,5% / 11% / 11,5% у доларах і 8,5% / 10% / 10,5% в євро. При достроковому розірванні вкладу перерахунок відсотків виконується за ставками 0,01% – до 31 дня і 1% за вкладами у гривні (+0,5% за вкладами у валюті) – після 31 дня.

clip_image003

У Радабанку з початком літнього сезону діє акційний депозит в національній валюті "Літній" з можливістю оформлення на 1, 2 або 3 місяці під 18%, 19% і 20% відповідно. У разі дострокового розірвання договору банківського вкладу відсотки будуть перераховані за ставкою 0,1%.

РУХ СТАВОК

Кредобанк знизив на 1 п.п. процентні ставки по двох короткострокових депозитах в національній валюті – до 17% річних по 30-денному вкладу "Вигідний місяць" і до 16% річних – по 5-денному вкладом "Робочий тиждень" . Ще один короткостроковий депозит "Тижневий" зменшив прибутковість на 2 п.п. – До 8% річних у гривні на тижневому терміні розміщення. На 1 п.п. зменшено ставки в гривнях за вкладами "Стандарт", "Стандарт Плюс" і "Рост" на терміні 1 місяць.
Енергобанк з 11 червня знизив ставки за деякими депозитами в гривнях і доларах. Наприклад, короткостроковий вклад "10 днів" втратив по 4 п.п. в обох валютах, знизившись до рівня 16% річних у гривні при сумі вкладу від 10 до 500 тис. гривень і 8% в доларах при сумі вкладу від 1 до 60 тис. доларів. Також, знизилась прибутковість на 2-3 п.п. в гривнях і доларах по депозитах без права поповнення (виплата відсотків щомісячно та в кінці строку) на термінах розміщення від 1 до 3 місяців.
Райффайзен Банк Аваль зменшив ставки в національній валюті за депозитами "Класичний" та "Ощадний" на 0,5-1 п.п. на термінах розміщення від 1 до 3 місяців.

Вернум Банк з 12 червня істотно підвищив процентні ставки в національній та іноземній валютах по всій лінійці строкових депозитних вкладів . Так, за вкладами "Лояльний", "Прибутковий", "Прогресивний", "Максимальний" і "Комфортний" прибутковість в гривнях збільшена в середньому на 3 п.п., у доларах – на 4 п.п., у євро – на 5 п.п.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?