Новини світу кредитування та банківських послуг.

Беремо автокредит без КАСКО

Падіння продажів автомобілів і велика конкуренція на ринку автокредитів змушує банки придумувати нові кредитні програми, які залучають потенційних покупців автотранспортних засобів. Багато автолюбителів не горять бажанням переплачувати за різні додаткові послуги і тому деякі фінансові установи пропонують для клієнтів взяти автокредит без КАСКО. КАСКО є страховкою від угону і збитку машини.

З таким автокредитом людина може набувати і новий, і старий автомобіль. Поліс КАСКО для нових машин становить до десяти відсотків від її вартості, а для старих – ще вище. Деякі банки можуть запропонувати і дуже вигідну вартість такого страхового поліса, але багато автоаматорів, стикаючись з діяльністю деяких страхових компаній, не хочуть купувати додаткові послуги і відмовляються від них. При маленькій подряпині автотранспортного засобу ремонт або ж виплата по страховці, по ідеї, повинні проводитись дуже швидко. Але від власника машини потрібна довідка з ДІБДР і це забирає дуже багато часу. А черги в спеціалізовані автосалони, які співпрацюють зі страховими компаніями, можуть тривати від декількох тижнів або навіть місяців.

article432Позичальник банку в разі великої аварії потрапляє в неприємну ситуацію. Він повинен платити кредит, хоча автомобіль став зовсім непридатним для експлуатації. Може бути, автокредит без КАСКО і буде вигідний для тих людей, які зможуть застрахувати свою машину на більш вигідних умовах. Деякі воліють усічений варіант КАСКО, в цьому випадку страховка покриває певні страхові випадки, наприклад, викрадення автомобіля або щось інше.

Банкірам немає різниці, буде їздити позичальник на застрахованому автомобілі, чи ні, їм потрібно, щоб відбувався повернення позиченої суми. Чим більше первинний внесок по кредиту, тим дешевше обійдеться страховий поліс. Можна придбати поліс КАСКО тільки на невиплачену частину кредиту, а не на повну вартість транспортного засобу.

Є банки, які надають автокредит без КАСКО. У банку ВТБ-24 існує програма, яка називається Автоекспрес. За цією програмою можна оформити позику без страховки. Для строку розгляду заявки буде потрібно всього одну годину, знадобиться всього два документи. Але це і все плюси такої позики, а тепер починаються мінуси. Максимальний термін обмежений лише двома роками, також не обійдетеся без початкового внеску, який складає, половину від ціни автомобіля і це, як мінімум. Максимальна сума кредиту – 10 тисяч доларів, а процентна ставка – 18 відсотків річних. Також присутня щомісячна і одноразова комісія. Виходить, що за кредит без КАСКО банк візьме з позичальника по максимуму і переплата складе вельми некволих суму.

Видає кредит без страхового поліса і Альфа-банк. У цьому банку автокредит видається на машину віком не більше дванадцяти років. Початковий внесок – 10 відсотків, а річна процентна ставка – від 12 до 15 відсотків. За обслуговування по позиці щомісяця фінансова установа бере комісію в розмірі 0,99 відсотка. Щоб отримати кредит, вам потрібно надати паспорт і ще одне будь посвідчення особи, завірену копію трудової книжки і довідку про свої доходи за зазначеною формою. Отримати його можуть громадяни віком від 25 до 65 років, зареєстровані в регіоні відділення Альфа-банку, куди вони вирішили звернутися. Майбутній позичальник повинен мати стаж роботи на останньому місці не менше трьох місяців і постійний підтверджений дохід.

Автокредит без поліса КАСКО видають і багато інших банків. У різних привабливих пропозицій може бути багато підводних каменів і перш, ніж брати позику потрібно добре подумати про ризики, які ви укладаєте на свої плечі у разі викрадення або інших неприємних обставин.

Поделиться…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?