Новини світу кредитування та банківських послуг.

Банки, які допомагають АТО

Завдяки небайдужості співробітників і клієнтів банків українська армія отримала фінансову допомогу, яка прирівнюється кільком десяткам мільйонів гривень. Про соціальні ініціативи вітчизняних фінустанов читайте в нашому матеріалі.
Дельта Банк протягом усього періоду проведення антитерористичної операції скасував нарахування штрафних санкцій за прострочені платежі близько 400 тис. клієнтам. Всього банк анулював близько 2 млн. грн. заборгованості за картковими продуктами і близько 4 млн. грн. за споживчими кредитами.
У той же час фінустанова організувала фінансову допомогу сім’ям поранених і загиблих військовослужбовців (50 тис. грн. пораненим і 100 тис. грн. родині загиблого), а також – повністю анулювало кредитну заборгованість таких клієнтів.
Так, за інформацією на 10 листопада 2014 Дельта Банк уже виплатив допомогу більше 41 військовослужбовцям та їх родинам. Зокрема, 24 поранених воїна отримали суму понад 1,4 млн. грн. і 17 сімей загиблих – понад 2 млн. грн. Також зазначеній категорії клієнтів було списано 33 кредиту на загальну суму 484,4 тис. грн.
ПриватБанк в рамках програми «Допомога пораненим в АТО» зібрав 7657 466,54 грн. (Дані станом на 18 вересня 2014). Також сьогодні фінустанова збирає гроші для Київського військового госпіталю для придбання транскраніального магнітного стимулятора для реабілітації тяжкопоранених військовослужбовців.

clip_image001

Даний стимулятор підвищує ефективність реабілітації при ураженнях центральної нервової системи і при пораненнях в голову. Першою чергою мова йде про тих поранених, яким загрожує перспектива бути прикутими до ліжка. На зібрані кошти планується придбати Магнітний стимулятор MagPro X100 Magoption (Tonica, Данія) вартістю $ 86,965. Станом на 27 листопада 2014 було зібрано вже 167 828 грн.
Ще одна ініціатива банку – відмова від проведення новорічних корпоративів та переправлення всіх запланованих на святкування коштів на допомогу бійцям, які беруть участь у АТО. Всього співробітниками банку і його клієнтами на допомогу армії зібрано вже більше 11 млн. грн. Кошти спрямовані на закупівлю бронежилетів, інший армійської амуніції бійцям АТО, медичного обладнання та медикаментів для військових госпіталів.
Ощадбанк для підтримки Збройних сил України організував збір коштів серед небайдужих громадян. Станом на кінець жовтня поточного року обсяг прийнятих в установах мережі благодійних внесків на підтримку українських військових перевищив 16 млн. грн. Також, починаючи з листопада, Ощадбанк запровадив опцію, за допомогою якої здійснюючи переказ коштів за системою швидких переказів в національній валюті «Швидка копійка», клієнт може підтримати українську армію.
За бажанням відправника різниця між готівкою і сумою переказу з комісією зараховується в якості благодійного внеску. За підрахунками фінустанови, протягом 9 місяців поточного року кількість угод по системі склало 742 тис. Тому, якщо навіть кожен другий клієнт залишить 1 гривню, підтримка буде суттєвою.
Ряд благодійних ініціатив організував банк Київська Русь . Ще в кінці серпня фінустанова анонсувала, що, починаючи з перших днів проведення антитерористичної операції колектив банку надав матеріальної та фінансової допомоги українській армії на суму близько 300 тис. грн.

Було придбано медичне обладнання для головного військово-клінічного госпіталю в м. Києві, військове тактичне та спеціальне спорядження, засоби індивідуального захисту та предмети першої необхідності для забезпечення повноцінного функціонування військових частин.
На початку вересня Голова Правління банку Стандарт Микола Мірошник від імені фінустанови передав партію костюмів для льотного та технічного складу одного з авіаційних підрозділів МОУ. А місяцем раніше фінустанова передала воїнам прикордонного загону України партію бронежилетів.
Альфа-Банк влітку поточного року реалізував програму допомоги дітям в зоні АТО, надавши їм путівки в один з оздоровчих комплексів міста Бердянська в Запорізькій області. У червні 140 дітей та їх найближчих родичів відпочивали на березі Азовського моря в оздоровчому центрі «Райдужний».
Банк «Національний Кредит» в серпні підписав договір з «Всеукраїнським благодійним фондом« Лелеки »про надання послуг з прийому платежів у своїх відділеннях. В рамках спільного благодійного проекту «Лелеки» і банку розпочато збір коштів на користь постраждалих у зоні АТО.
Клієнти «Національного кредиту» отримали можливість при обслуговуванні в касах залишати здачу на користь проекту, тим самим допомагаючи потерпілим в зоні АТО військовим, біженцям, дітям переселенців. Банк перераховує отримані кошти на поточний рахунок Фонду в повному обсязі – прийом платежів здійснюється без всякої комісії.
Банк Надра в свою чергу вирішив взяти на себе погашення 70% боргу позичальників з Донеччини. Тепер позичальники-жителі Донецької та Луганської областей, а також ті клієнти, заставне майно яких перебуває на окупованих територіях, в рамках програми можуть повністю розрахуватися за кредитом, одноразово погасивши лише 30% від суми заборгованості.
Зобов’язання по решті 70% бере на себе банк. Крім того, учасникам програми також надається скасування всіх нарахованих штрафних санкцій за цією позикою. Умовами даної пропозиції банку «Надра» можуть скористатися фізичні особи та фізичні особи-підприємці з існуючими кредитами в гривнях, доларах США або євро під заставу нерухомого майна – іпотеки, землі і т. д.
Райффайзен Банк Аваль ще навесні зібрав і перерахував на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних сил України майже 290 тис. грн. Кожен співробітник фінустанови добровільно приймав рішення про участь у цій акції, а також вказував, яка частина його заробітної плати буде перерахована.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?