Новини світу кредитування та банківських послуг.

Банки які дають кредит з поганою кредитною історією

Позичальники, у яких коли-небудь були прострочення в банках, знають, що вони дуже погано позначаються на кредитній історії . Але що робити, коли терміново потрібні гроші і ніхто з оточуючих не може надати допомогу?

Тоді боржники шукають банки, які дають кредит з поганою кредитною історією. Ми підготували для вас деякі поради, спрямовані на вирішення подібної проблеми.

Майже будь-який банк зможе піти вам на поступки і надати позику. Але при цьому має значення: термін прострочення, сума, причини та багато іншого.

imageЯкщо у вас вже зараз є передумови для отримання прострочень, то можна скористатися послугою рефінансування. Воно тимчасово вирішить ваші проблеми, але платити по заборгованості в подальшому також потрібно буде вчасно.

Якщо ваші прострочення пов’язані з хворобою або термінової відрядженням, то зв’яжіться зі співробітником банку та надайте йому підтверджуючі документи. Тоді причина прострочення виявиться у вашій кредитній історії.

При зверненні в фінансову організацію до вас пред’являть підвищені вимоги:

  • · документи, що вказують на платоспроможність,
  • · висока процентна ставка,
  • · поручителі,
  • · заставне майно та інше.

Як виправити свою кредитну історію

Доведіть, що ви не винні в прострочені платежів. Для цього надайте виписку з лікарні або інші документи. Подайте докази, що ви можете платити. Пред’явіть податкову декларацію, сплачені рахунки за квартиру, довідку про доходи або характеристику з роботи. Але остерігайтеся боргової ями, обміркуйте свої можливості.

Ваша кредитна історія покращується з кожним вчасно сплаченим кредитом без штрафів.

Якщо у вас невеликі прострочені платежі (до 1 місяця), то є банки, які дають кредит з поганою кредитною історією. Серед них:

  • Платинум банк;
  • Ренессанс кредит;
  • Русский Стандарт.

Зверніться для отримання позики відразу в кілька банків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?