Новини світу кредитування та банківських послуг.

Банки в Криму шукають співробітників

Незважаючи на невизначеність ситуації з Кримом, банки продовжують набирати співробітників для працюючих на півострові відділень. У мережі Інтернет нам вдалося знайти 39 вакансій від 14 банків, датованих 26 березня, в Сімферополі, Севастополі, та Ялті.
Найбільш затребуваними фахівцями в Криму на сьогодні є касири: 17 з 39 вакансій. Так, Надра Банк шукає трьох касирів в Сімферополі і двох у Севастополі. Банк Фінансова Ініціатива потребує фахівців в Сімферополі і Ялті. Укрінбанку потрібен завідувач каси в Сімферополі. Райффайзен Банк Аваль шукає касира лише в Сімферополі.
ВТБ Банк потребує касирів в Сімферополі і Ялті. Банк Михайлівський шукає такого співробітника тільки в Сімферополі, а Дельта Банк – у Севастополі та Ялті. Піреус Банку потрібні два касира в Ялті, а банку Фінанси та Кредит – один.

clip_image001

Начальників відділення шукає Банк Траст в Сімферополі, Надра Банк і ВіЕйБі Банк в Сімферополі. Фахівців з кредитування потребує Укрсиббанк , Райффайзен Банк Аваль, ВіЕйБі Банк і ОТП Банк.
Також бажаючі можуть спробувати свої сили на вакансії головного спеціаліста сектору інформаційного забезпечення (Надра Банк, Сімферополь), економіста (Банк Фінансова Ініціатива, Сімферополь), менеджера із залучення та обслуговування роздрібних клієнтів (Укрінбанк, Сімферополь), головного експерта відділу по роботі з проблемними активами (ВТБ Банк, Севастополь), агента банку (Райффайзен Банк Аваль, Севастополь), менеджера-аналітика малого та середнього бізнесу (Кредобанк, Севастополь) або заступника начальника відділу (Райффайзен Банк Аваль, Ялта).
Найбільша кількість вакансій спостерігається зараз у Надра Банку (7 ваансій). На другому місці знаходиться Райффайзен Банк Аваль (5 вакансій). Інші банки виклали 26 березня на порталі finstaff.com.ua від 1 до 3 вакансій у зазначених містах. У той час, як вище вказані банки шукають нових співробітників, ПриватБанк вирішив допомогти співробітникам з Криму працевлаштуватися в інших регіонах.
«Ми працевлаштовуємо всіх таких співробітників до підрозділів тих регіонів, куди вони переїжджають. Так, вже переведена на нову посаду працівниця з Криму, яка вирішила переїхати на Рівненщину, – повідомила керівник Напрямку «Трудові ресурси» Ольга Хлиніна.
– Для працевлаштування ніяких спеціальних програм і додаткових процедур не потрібно. Варто звернутися до фахівців служби трудових ресурсів в Дніпропетровську, які оформлять переміщення в штат іншого регіонального підрозділу ». У Криму зараз працює 1653 співробітників банку.

Рішення про припинення своєї діяльності в Криму прийняв і Платинум Банк . Фінустанова виставила на продаж 40 тисяч кредитів кримських позичальників на 223 млн. грн. Крім цього банк має намір продати два відділення і 80 точок на півострові.
Нагадаємо, що раніше в більшості сімферопольських відділень різних банків розповіли про намір фінустанов продовжувати своє функціонування, незважаючи на будь територіальні та політичні пертурбації.
Разом з тим, експерти висловили свої побоювання відносно виникнення шахрайських дій з боку несумлінних позичальників, які можуть спробувати скористатися ситуацією на півострові.
«Викликає тривогу той факт, що певний проміжок часу на території Криму відсутні реєстри щодо прав власності на майно та їх обтяжень. Саме ці обставини можуть стати причиною незаконного виведення майна з-під застави чи іпотеки банків і її відчуження на користь третіх осіб », стверджує Координатор Комітету Незалежної асоціації банків України (НАБУ) Інна Багатьох.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?