Новини світу кредитування та банківських послуг.

Банки, що підвищили ставки за депозитом у лютому.

Динаміка зростання депозитних ставок на цьому тижні все ще триває. Нижче представлений огляд найбільш привабливих депозитних рішень, з урахуванням підвищених ставок.
З 10 лютого істотно збільшені ставки по всіх строкових вкладах в Платинум Банку . Короткостроковий 14-денний депозит "Знайомство" збільшив прибутковість на 7,5 п.п. у гривнях, до 17% річних. Подальші пролонгації вкладу на аналогічний термін обіцяють 17,5% річних у гривні.
За вкладами "Готівкові щомісяця" і "Бажане збільшення" ставки виросли на 1,5-3 п.п. в гривнях і 0,5 п.п. в доларах. Процентні ставки варіюються відповідно зазначеним вкладам від 22% до 22,75% і від 19% до 19,75% у гривнях залежно від термінів розміщення та суми вкладу.
По депозиту "Вільні кошти" ставки збільшені на 0,25-0,75 п.п. в гривнях і 0,5 п.п. в доларах. Розмір прибутковості тепер становить від 14,75% до 15,5% у гривнях і від 5% до 6,3% в доларах.

clip_image001

Частково підвищив ставки по вкладах у гривнях та доларах Актив Банк . З 10 лютого практично за всіма депозитами у гривні ставки виросли на 1 п.п. на термінах розміщення 3 місяці і 1 рік, ставки в доларах – на 0,5 п.п. Змінилися й умови залучення коштів на депозит "Актив Вільний" – доступним для розміщення став термін в 3 місяці. На даному терміні банк пропонує за вкладом 22% у гривні, 10% у доларах і євро.
З 11 лютого Укрсоцбанк підвищив ставки по двох внесках. Зокрема, депозит "Капітал" став більш вигідним для розміщення в доларах на термінах 3, 6 і 9 місяців – на цих інтервалах ставки збільшені відповідно на 1,75 / 2/0, 2,5 п.п. По депозиту "Класичний" ставки виросли на 4,5-5 п.п. до 17-18% річних при розміщенні коштів у гривнях на термін 1 місяць. Доларовий депозит "Класичний" збільшив прибутковість на термінах розміщення 3 і 6 місяців на 2,25-2,5 п.п. до 4-5% річних (залежно від суми вкладу та періоду розміщення).
Імексбанк з 11 лютого пропонує підвищені ставки по депозитах "Стабільне зростання" і "Стабільний прибуток". По першому внеску ставки вирівнялися за всіма строками розміщення і нині становлять 22% річних у гривні та 9% в доларах. За другим вкладом збільшення процентних ставок торкнулося доларових заощаджень – ставки зросли на 1-1,5 п.п. на термінах розміщення 3-13 місяців.
У банку Національний Кредит з 13 лютого збільшено ставку на депозит "Стандартний" в гривнях при розміщенні на строк 1 місяць з 8% до 23% річних.

clip_image002

У Банку "Київська Русь" збільшено ставки за акційним депозитом "Вигідний 2014" на +2 п.п. Тепер, при розміщенні вільних коштів у гривнях на 1 місяць банк обіцяє від 22% до 23% річних (відсоток ставки залежить від суми вкладу). На +1 п.п. збільшилася базова ставка по "Супер Вклад" в гривнях. З урахуванням гарантованого бонусу за депозитом (від +1% до 4%) реальна ставка по вкладу може скласти до 22% річних на терміні розміщення 7 місяців.
Міський комерційний банк на цьому тижні також підвищив ставки за деякими вкладами у гривні. Тепер за вкладами "Ваш стабільний" , "Ваш накопичувальний" і "Ваш мультивалютний" ставки по терміну розміщення 12 місяців збільшено на 1 п.п.
Замикає огляд динаміки депозитних ставок за тиждень Реал Банк, який знизив прибутковість за вкладами у національній валюті на 1 п.п. до 19% річних. Зниження прибутковості відноситься до вкладів "Реальний прибуток з капіталізацією", "Реальний прибуток з поповненням" і "Святковий".

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?