Новини світу кредитування та банківських послуг.

Банки – майбутнім мамам

В обмін на довідку про підтвердження вагітності з поліклініки жінка, яка очікує на народження дитини, може отримати вигідні умови по депозиту.
В українських банках з’явилася нова хвиля: одне за іншим фінустанови починають пропонувати майбутнім мамам депозитні програми з цікавими процентними ставками.

prokreditbank_88x88.jpg.aspx

Так, Укрінбанк розробив депозитну програму «Майбутнім мамам». Озброївшись паспортом, ідентифікаційним кодом і довідкою з поліклініки жінка може відкрити депозитний вклад строком на 9 місяців під 19% річних у гривні або 9% річних у валюті. Вклад можна поповнювати, за винятком останніх 30 днів терміну його розміщення, на необмежену суму.
Крім цього, відповідно до умов вкладу, існує можливість одноразового довгострокового зняття коштів у розмірі до 50% від початкової суми депозиту без втрати відсотків. Оформляючи депозит в Укрінбанку, майбутня мама одержує також платіжну картку для зарахування соціальних виплат при народженні дитини. Відсоток, який нараховується на соціальну карту, становить 15% річних у гривні.
Тієї самої дорогою пішов і Мегабанк , запропонувавши майбутнім мамам депозит під назвою «Зростаємо разом». Цей продукт також розрахований на термін 9 місяців. Головна особливість депозиту – збільшення процентної ставки, яке відбувається кожних три місяці.
Так, у першому кварталі процентна ставка становить 16% річних, у другому – 17% річних, а в третьому – 18,5%. Мінімальний внесок становить 500 грн. Відсотки нараховуються щомісяця, депозит можна поповнювати. Для відкриття вкладу знадобиться все та ж довідка, що підтверджує вагітність.
ПроКредит Банк також розробив Програму для майбутніх мам. Фінустанова пропонує платіжну картку для зарахування державної соціальної допомоги, строковий депозит (мінімальна сума – 10 тис. грн., Процентна ставка – від 13,5% до 16% у гривні та від 1% до 4% у валюті) або накопичувальний депозит з поповненням (процентна ставка – 15% + 0,5% у гривні і 3% у валюті. Накопичувальний депозит передбачає щоквартальну капіталізацію відсотків.

Депозити для майбутніх мам

Назва банку
Процентна ставка
Термін кредитування

Укрінбанк
19% у гривні, 9% у валюті
9 місяців

Мегабанк
Перший квартал – 16% річних, другий квартал – 17% річних, третій квартал – 18,5% річних.
9 місяців

ПроКредит Банк
Строковий депозит – від 13,5% до 16% у гривні, від 1% до 4% у валюті.
Накопичувальний депозит з поповненням – 15% + 0,5% у гривні, 3% у валюті.
від 3 місяців

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?