Новини світу кредитування та банківських послуг.

Банкомат не видав гроші, що робити!

Уявіть собі, що ви з усмішкою на обличчі поспішайте після роботи додому. Сьогодні прийшла зарплата, і ви хочете зняти трохи готівки на дрібні витрати. Пригадуєте, що ще заборгували одному кілька сотень. Все це підсумовуєте і цілеспрямовано йдете до банкомату. І тут, ось це невезуха! Вказану суму банкомат не видав, і навіть чека не надрукував. Робите другу спробу. Перевіряєте рахунок, і бачите, що сума, яку ви вводили в перший раз, пропала з рахунку. Що ж робити в такому випадку?
У першу чергу, потрібно заспокоїтися, адже, як стверджують банкіри, у більшості випадків банк може досить чітко підтвердити факт збою в роботі банкомату по конкретній операції, якщо цей збій дійсно мав місце.

bankomat_nerabotaet_543x500.jpg.aspx

«В даному випадку клієнт повинен звернутися в свій банк і написати заяву, вказавши місце і час проведення невдалої операції. Адже тільки з банком-емітентом картки клієнт має підписану угоду, яке передбачає проведення банком розслідувань за відповідним зверненням клієнта, – розповідає директор департаменту карткового бізнесу ПАТ «Кредобанк» Дмитро Лучко.
В рамках розслідування банк-емітент картки направить запит на повернення коштів банку-еквайєру, якому належить банкомат. Проте надалі Банк-еквайєр вправі проаналізувати роботу банкомату в зазначений період (в т.ч. і відеоматеріали), перевірити існування надлишків / недостач в банкоматі, і в разі необгрунтованості претензії клієнта сума спірної операції буде повторно представлена ​​до списання ».
Те, наскільки швидко клієнт отримає несправедливо відібрані кошти назад, залежить від термінів обробки заяви банком-емітентом карти, а також від місця проведення операції: у власному банкоматі банку-емітента, в банкоматі банків-партнерів або інших банків. Але в середньому, як стверджує Дмитро Лучко, це тривати протягом 5-10 робочих днів. Принаймні, тимчасова «крадіжка», здійснена змученим банкоматом – це вже краще, ніж якимсь злодієм у підворітті :-).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?