Новини світу кредитування та банківських послуг.

Банкомат не віддав карту або гроші: що робити?

Пропажа електрики, невірно ведений ПІН-код, звичайна забудькуватість – і Ваша карта або гроші залишились в банкоматі. Що робити для того, щоб отримати свій пластик назад, не втративши при цьому гроші?
Якщо Ви позбулись карти в наслідок технічного збою або невірно введеного ПІН-коду, переконайтесь, чи закінчив банкомат операцію і чи перейшов в режим очікування наступної. Якщо в останньому Ви не впевнені, краще відразу зателефонувати на телефон гарячої лінії і заблокувати карту.

clip_image001

Таким же чином можна замовити виготовлення нової. Час, який піде на виготовлення картки, залежить від внутрішньої політики кожного окремого банку.
Ці процеси регулюються внутрішніми процедурами кожного з банків і в значній мірі залежать від термінів регламентного обслуговування банкоматів і їх інкасації. Адже саме в ході цих дій і відбувається отримання банком карт, вилучених його банкоматами. На практиці цей термін може коливатися від 1 – го до 7-10 днів.
Якщо ж карту вилучив банкомат не того банку, в якому Ви обслуговуєтесь, то отримати карту назад можна буде безпосередньо у відділенні даного банку, звернувшись туди з посвідченням, що підтверджує особу та реквізитами, вказаними на карті.
У тому випадку, якщо збої в роботі банкомата привели до втрати грошей, а не карти, потрібно написати заяву в банк, вказавши в ньому час і місце здійснення операції. Отримавши заяву, банк, який видав Вашу картку повинен в рамках розслідування направити запит банку, якому належить банкомат.
Надалі останній повинен проаналізувати роботу банкомату в зазначений період і перевірити існування надлишків або нестач. Швидкість повернення коштів залежить від термінів обробки заяви банком-емітентом карти, а також від того, де саме здійснювалась операція. При цьому середні терміни становлять близько 10 днів.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?