Новини світу кредитування та банківських послуг.

Банківські осередки залишаються заповненими майже на 100%.

Незважаючи на початок припливу депозитів у банківську систему України і стабільний курс гривні протягом останнього часу, банкіри все ще відзначають майже повну заповнюваність своїх сейфів приватними і юридичними особами.

Ще з осені 2015 року намітилося стійке зростання залишків на депозитах населення в гривні. За даними НБУ, з вересня депозитний портфель банків у національній валюті зріс майже на 20 млрд. – До 197 млрд. гривень.

Незважаючи на це, фахівці все ще відзначають високий попит населення на зберігання цінностей в банківських сейфах. «Попит на оренду осередків, як і раніше, залишається дуже високим. Заповнюваність осередків зберігається в районі 100%, при цьому в деяких відділеннях попит на осередки значно вище їх наявності », – зазначає начальник сектора розвитку роздрібного бізнесу ОТП Банку   .

«У 2015 – початку 2016 року попит на банківські комірки дуже високий. Зайнятість осередків в нашому банку становить більше 90%. Вільних осередків практично немає. Не тільки влітку, в період відпусток, але і зараз, в весняний період. Варто відзначити також, що в тих відділеннях, які користуються попитом серед клієнтів по оренді осередків, банк проводить розширення депозитарію, доставляючи нові сейфи різних розмірів », – підтверджує високу зацікавленість населення в таких послугах начальника відділу депозитів та заощаджень UniCredit Bank   .

При цьому банкіри не прогнозують зниження попиту найближчим часом. «Відзначається тенденція до укладання довгострокових договорів оренди-понад один рік. Таким чином клієнти страхують себе від підвищення цін на дану послугу і також це свідчить про те, що в найближчий рік дана послуга буде затребувана клієнтами », – каже начальник управління приватного бізнесу Конкорд Банку   .

У той же час, банки не планують помітного підвищення тарифів, незважаючи на стабільно високий попит. Основне підвищення цін на банківському ринку на дану послугу спостерігалося в 2014-початку 2015 року, коли сейфи активно заповнювалися готівкою, яку знімали з депозитних рахунків.

Підтверджує прогноз і директор департаменту роздрібного бізнесу банку «Південний   »:« Швидше за все, вартість якщо і буде збільшуватися, то незначно ».

Джерело: Prostobank.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?