Новини світу кредитування та банківських послуг.

Банківські новини: готуємося до 8 березня і заробляємо на картах

Пропонуємо нашим читачам свіжу добірку цікавих банківських новин. У статті ви дізнаєтеся про способи заробити, використовуючи платіжні карти окремих банків, можливості заощадити на оплаті комунальних послуг та про багато іншого.

Заробляємо …

Марфін Банк оголосив про новий банківський продукт «Зарплата з бонусом» – дебетової зарплатної картки MasterCard, на яку банк повертає 0,5% від суми, витраченої на покупки в торгово-сервісних мережах в Україні.
Кешбек став доступний для всіх власників дебетових зарплатних карт MasterCard, емітованих банком і що обслуговуються за тарифним пакетом «Зарплата з бонусом». Тепер надбавку до зарплати зможуть отримати співробітники промислових підприємств, бюджетних, комерційних компаній та організацій.

clip_image001

Схема Кешбек виглядає так: клієнт оплачує в магазині роздрібну вартість товару, а банк-емітент карти щоквартально здійснює повернення частини вартості покупки у вигляді реальних грошей (відсутність бонусів!) на рахунок клієнта. Повернені гроші можна використовувати для оплати товарів і послуг в будь торгово-сервісній мережі, серед яких продуктові мережі, магазини побутової техніки, аптеки та інші торгові і сервісні підприємства України, а також переводити.
Банк Кредит Дніпро повідомляє про запуск унікальної програми лояльності для власників преміальних і кредитних карт VISA Gold, Platinum і Infinite. В рамках програми клієнти банку – власники зазначених карток отримують від банку бонусні бали (у розмірі до 2% від суми покупки) за вчинені в торгових мережах безготівкові розрахунки. Надалі, клієнт зможе витратити накопичені бонуси на купівлю квитків будь-якої авіакомпанії або на оплату рахунку в улюбленому кафе або ресторані.

clip_image002

Механізм дії програми наступний: при розрахунку кредитними картами клієнтам у вигляді бонусних балів нараховується 2% від суми покупки, а при розрахунку дебетними картами – 1%. Для ресторанів бали конвертуються в пропорціях 1 бал = 1 гривня, для авіаквитків 1 бал = 1,5 гривні. Нарахування відбуваються автоматично, а кількість накопичених балів можна перевірити в системі Інтернет-банкінгу FreeBank.

Заощаджуємо …

Правекс-Банк повідомив про можливість оплачувати житлово-комунальні послуги з квитанціями ГІОЦ без комісії в будь-якому відділенні банку в місті Києві.

clip_image003

Укрсиббанк поінформував про відкриття оновленого відділення європейського формату * за адресою: м.Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, буд. 23. У зв’язку з цим, у відділенні банку до 6 березня діють спеціальні акційні пропозиції, зокрема: банк надає знижку 50% на обслуговування пакетних пропозицій All Inclusive і All Inclusive Ultra протягом першого року.
Пакетні пропозиції включають карткові та накопичувальні рахунки з підвищеною відсотковою ставкою на залишок у трьох валютах, до шести платіжних карток, страховий поліс, інтернет-банкінг Star24 , знижки від партнерів банку та багато іншого.

Готуємося до 8 березня …

Конкорд Банк приурочив до свята 8 березня випуск «Подарункової» карти, що пахне свіжою м’ятою і володіє всіма перевагами платіжної системи VISA. Оформити картку «Подарункова» можна в будь-якому відділенні Конкорд Банку або замовити онлайн .

clip_image004

Євробанк пропонує всім жінкам взяти участь в акції «Розумно зберігай – добре відпочивай», що діє до 31 березня 2014 року. У цей період милі дами, що оформили депозит в будь-якій валюті строком від 31 дня отримають + 1% до депозитної ставки та візьмуть участь у розіграші призів:
– 5 подарункових сертифікатів ресторану «Муракамі» номіналом 500 грн .;
– 10 подарункових сертифікатів туристичної агенції «Gold life Tour» номіналом 500 грн .;

– 5 подарункових сертифікатів в «PUDRA» boutigue-salon номіналом 500 грн.

Також кожна учасниця акції отримає гарантований приз – чудовий комплімент від "PUDRA" boutigue-salon – 50% знижку на послуги салону.
Розіграш призів відбудеться 3 квітня 2015.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?