Новини світу кредитування та банківських послуг.

Банківські нововведення: сервіс для IT, травневі бонуси.

Пропонуємо нашим читачам огляд актуальних банківських новин, серед яких – новий сервіс авторизації за допомогою селф-знімків, унікальний тарифний пакет для ФОП, зайнятих в IT -сфери, травневі бонуси в розмірі від 10% до 100% за розрахунки карткою та інше.

ОТП Банк на цьому тижні представив новий тарифний пакет «IT Professional». Новинка призначена для фізичних осіб-підприємців, зайнятих у it-сфері. Тарифний пакет включає в себе ряд актуальних сервісів, таких як:
– Безкоштовне обслуговування системи Клієнт-банк;
– 5 безкоштовних вихідних платежів в системі Клієнт-банк;
– Безкоштовний випуск двох платіжних карт фізособи, одна з яких призначена для розрахунків, інша – для заощаджень;
– Смс-інформування за картковими рахунками;
– Мінімальна комісія за отримання коштів з карткового рахунку та інше.
Крім того, пакет "IT Professional" надає клієнтам можливість заробити до 21% річних у гривні на залишок коштів на картковому рахунку. Також, клієнтам забезпечено участь в бонусній системі від Shell і ОТП Банку. Щомісячна вартість обслуговування тарифного пакету складає всього 40 гривень.

clip_image001

ПриватБанк повідомив про запуск унікальної технології підтвердження онлайн-платежів – за допомогою СЕЛФІ на камеру смартфона або комп’ютера. Під час селф-авторизації система безпеки банку проводить звірку отриманого селф-знімка з фотографією клієнта, розміщеної в інформаційній базі банку.
Система може чітко відокремити реальні фото від підроблених, що безперечно робить нововведення безпечним, зручним і функціональним сервісом. З причини великої популярності селф-знімків серед користувачів – клієнтів банку, ПриватБанк надалі планує проведення спеціальних конкурсів СЕЛФІ.
Ще однією новинкою від ПриватБанку є сервіс «Захищені платежі» за послуги і товари, придбані в інтернет-магазинах або у приватних осіб. Суть нововведення – надходження грошей на рахунок продавця тільки після того, як покупець підтверджує отримання товару або послуги. Сервіс «Захищені платежі» розрахований в першу чергу на тих клієнтів, які постійно продають або купують за допомогою сайтів безкоштовних оголошень, адже з його допомогою можна не тільки уникнути шахрайства, а й заощадити на послузі післяплати.
Скористатися сервісом захищених платежів можна в будь-якому інтернет-магазині, вибравши на ряду зі звичними способами оплати кнопку «Захищений платіж». Також, послуга доступна на сайті LiqPay і в Приват24 .
Полікомбанк на честь 10-річчя з початку відкриття пенсійних рахунків проводить спеціальну акцію для пенсіонерів. Банк дарує по 100 гривень всім клієнтам, які оформили пенсійний рахунок у банку в 2005 році і до сьогоднішнього дня продовжують отримувати пенсію через Полікомбанк. Крім цього, банк дарує по 50 гривень всім новим клієнтам, які відкриють пенсійний рахунок у банку до 1 червня включно. Подарункові гроші надійдуть на рахунок після першого нарахування пенсії.
Уточнимо, що відкриття пенсійного рахунку та видача платіжної картки проводиться безкоштовно. За зарахування пенсії та видачу коштів з рахунку в мережі відділень Полікомбанку також платити не потрібно. На залишок коштів на пенсійному рахунку клієнтам нараховується відсотки в розмірі 12,5% річних.

clip_image002

Укрексімбанк розпочав випуск спеціальних благодійних платіжних карт MasterCard PayPass «Разом за життя захисників», розширивши тим самим можливості надання допомоги українській армії та Національної гвардії. За допомогою цих карт всі бажаючі можуть зробити посильний внесок і допомогти постраждалим під час проведення АТО, адже при кожній трансакції по карті MasterCard PayPass «Разом за життя захисників» 99 копійок буде автоматично переведено на медичне забезпечення поранених і хворих бійців.
Благодійні платіжні картки випускаються на основі сучасних платіжних карток MasterCard PayPass і мають всі переваги міжнародної платіжної картки MasterCard. З метою додаткової безпеки карти оснащені безконтактним чіпом. Зовнішній вигляд карти виконаний у патріотичному стилі з орнаментом у квітах державного прапора України.

Банк Кредит Дніпро і Ощадбанк Росії повідомили про можливість скористатися власними послугами миттєвих переказів коштів зі своїх платіжних карт власникам карт інших банків (P2P-платежі).

У Банку Кредит Дніпро здійснити моментальний переказ коштів клієнти можуть в системі інтернет-банкінгу Free Bank , а в Ощадбанку Росії – за допомогою заповнення форми переказу , розміщеної на головній сторінці банку.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?