Новини світу кредитування та банківських послуг.

Банківські конкурси: які призи?

Щоб зробити життя своїх клієнтів веселіше, і ще більше розташувати їх до себе, фінансові установа придумують різні конкурси. У яких банках сьогодні можна спробувати свою удачу, і виграти різні призи.
У Укрсоцбанку в період з 1 лютого по 31 травня діє акція «КАРТКА плати – в подорож лети!», згідно з умовами якої, всі клієнти, які вчинили карткову операцію в розмірі від 100 гривень в торгово-роздрібної мережі (за винятком мережі Інтернет) автоматично стають учасниками конкурсу. Щасливчики мають шанс отримати поповнення карти на суму 500 гривень, а головний переможець – сертифікат для оплати туристичної подорожі на дві персони на суму 30 тисяч гривень.
Банк «Надра» проводить акцію «Більше можливостей з MasterCard», учасниками якої можуть бути тільки власники платіжних карт. Серед призів – предмети побутової техніки. Для того щоб стати учасником акції, потрібно не менше трьох разів на місяць зняти з платіжної карти банку «Надра» готівку з використанням кредитних коштів на суму від 200 грн. або вчинити трансакцію даною карткою з використанням власних або кредитних коштів у будь торгово-сервісній мережі або через Інтернет.

clip_image001

Переможці визначаються методом випадкового комп’ютерного відбору за унікальним номером трансакції. Як повідомляє фінустанова, наступні розіграші призів відбудуться наприкінці березня і в травні 2014 року.
Універсал Банк в цьому місяці розігрує між своїми клієнтами три сучасні Canon EOS 700D. Для участі в акції необхідно оформити пакет Lucky Card і здійснити мінімум п’ять трансакцій у торгово-сервісній мережі або в мережі Інтернет, кожна на суму не менше 100 грн. Подальші трансакції збільшують шанси учасника на виграш цінних призів!
Конкурс «Найкраще фото з кредиткою АКТАБАНК» від Актабанка стартував 10 лютого і триватиме до 10 березня. У призовому фонді – 500 грн., 300 грн. і 200 грн. (За 1е, 2е та 3е місця відповідно). Місце проведення конкурсу – група АКТАБАНК "ВКонтакті". Участь у конкурсі можуть брати всі існуючі клієнти банку, що мають кредитну карту. Для цього потрібно просто зробити покупку за допомогою кредитної картки, сфотографуватися на тлі покупок і виставити фото в групі «Вконтакті». Переможці будуть визначатися кількістю лайків.

clip_image002

У ПриватБанку в період з 2 грудня 2013 по 1 квітня 2014 проходить акція «Чемпіон». Вкладники, що оформили в цей період депозит «Стандарт» або «Депозит Плюс», мають можливість виграти поїздку на Чемпіонат світу з футболу в Бразилії. Щомісяця серед клієнтів банку, які оформили вклад, розігрується по 100 футбольних подарунків, а в квітні буде проведено суперрозіграші 20 поїздок на Чемпіонат світу з футболу.
Райффайзен Банк Аваль і компанія MasterCard пропонують взяти участь в акції «Мистецтво приємних вражень. Календар подарунків »і виграти один з дванадцяти запланованих призів.
Для участі в акції достатньо відсканувати інтегрований в картину місяця на календарі QR-код, перейти за посиланням, зареєструватися на сайті www.avalcalendar.com.ua (зробити гіперпосилання) і чекати розіграшу призу. Всього буде проведено дванадцять розіграшів – кожен місяць 2014 року. Акція діє по всій території України з 1 січня по 31 грудня 2014 включно.

Корпоративні календарі на 2014 рік Райффайзен Банку Аваль можна побачити в офісах компаній-партнерів, а також у відділеннях банку, які працюють по всій території України. Так, в січні розігрувався планшет, переможець лютого отримає ноутбук, березня – кавову машину і так далі.
Спробувати щастя – нічого не варто. Може бути, саме ви опинитеся в числі щасливих переможців.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?